Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Eski eşim Sedef'le yeniden nikah masasına oturacağız

Giriş Tarihi: 22.6.2013

Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman; Bahar Özden ile yaşadığı kaçamak nedeniyle ayrıldığı eşi Sedef Orman'ı hâlâ çok sevdiğini söylüyor: Sedef'le birlikte yuvamızı yeniden kurmak için uğraşıyoruz ama nikah için zamana ihtiyacımız var

Türkiye'nin en büyük kulüplerinden Beşiktaş Spor Kulübünün Başkanı Fikret Orman, bir süredir özel hayatıyla magazin sayfalarını süslüyor. Geçtiğimiz yıl, Bodrum'da bir teknede genç bir kızla yakalanmasıyla gündeme gelen Orman, bu olayın ardından eşi Sedef Orman ile boşanmıştı. Olaylar henüz soğumadan Orman'ın adı bu kez de Hülya Avşar ile anılmıştı. Bir Beşiktaşlı olarak Orman'ın yaptıklarını takip ederken, geçtiğimiz günlerde dikkatimi çeken bir olay yaşandı. Orman'ın Bodrum'da birlikte yakalandığı Bahar Özden'in; Beşiktaş başkanlık seçimlerine sayılı günler kala, Orman'la ilişkisi hakkında açıklama yapması kafamı karıştırdı. Olayın üzerinden bir yıl geçtikten sonra yapılan bu açıklamaların doğruluğunu öğrenmek için Fikret Orman'ı aradım...

AİLEM İÇİN ÜZÜLDÜM
O dönem yoğun bir şekilde başkanlık seçimlerine hazırlanan Orman ile, zaferle çıktığı seçimlerden sonra Beşiktaş Plaza'da buluştuk. Orman öncelikle, bu konuların yeniden gündeme gelmesinden son derece rahatsız olduğunu belirtti. Ancak, yaptığı kaçamağın bedelini çok ağır bir şekilde ödediğini de şu sözlerle dile getirdi: "Kendimi düşünmedim; sadece eşimi ve kızlarımı üzdüğüm için çok pişman oldum!" Orman ardından da başkanlık kimliğini bir tarafa bırakarak; bir baba ve eş olarak sorularıma içtenlikle cevap verdi.

EVET, HATA YAPTIM!
Geçtiğimiz yıl yaşanan olaylar nedeniyle üzgün olduğunu, ancak bunun sorumluluğunu taşıdığını söyleyen Fikret Orman, şöyle konuştu: "Evet, bir hata yaptım; bunu kabul ediyorum. Ve bu hatanın bedelini de en ağır şekilde ödedim. Yuvam yıkıldı, iki evladımı ve eşimi maalesef çok üzdüm. Onların üzüntüsü beni daha da üzdü ve bunun için de ayrıca vicdan azabı çektim." Fikret Bey sohbetimizin neredeyse tamamında, sürekli olarak eşine olan sevgisinden ve saygısından bahsetti. Aslında bu konuların tekrar gündeme gelmesini istemediğini de sık sık dile getirdi.

EŞİMLE BİRLİKTE BÜYÜDÜK
Boşandığı eşini çok sevdiğini ve bir anlık bir duyguyla yaşadığı ilişkinin evliliğini bitirdiğini belirten Orman, yaşadıklarını şöyle anlattı: "Sedef son derece kaliteli ve çocuklarımın eğitiminde, yetişmesinde doğrudan rolü olan insandır. Bizim 21 yıllık evliliğimiz var ve birlikte büyüdük sayılır. Yaşanılan talihsiz olaydan sonra kendimle baş başa kaldığımda, ailemi böyle bir olayın içine çektiğim için kendimi kötü hissettim. Ama hepsi geçmişte kaldı. Aile olarak bu süreci, birbirimize destek olarak atlatıyoruz. Olaylarda bahsi geçen kişi hakkında konuşmak istemiyorum. Çünkü hukuksal boyuta taşınmış bir konu bu. Ve beni ailemden başka kimse ilgilendirmiyor."

ARTIK HAYATIM KISITLANDI
Ünlü spor adamı, eski eşi Sedef Orman'la yeniden bir araya gelmek istediklerini de sözlerine ekledi: "Ailem benim kıymetlim. Yaptığım hatanın onlara yansımasından ötürü üzgünüm ve Sedef'le birlikte yuvamızı yeniden kurmak için uğraşıyoruz. Tabii Sedef'in yaşadıkları kolay şeyler değil. Bu yüzden nikah masasına oturmak için biraz daha zamana ihtiyacımız var. Benim de önümde uzun bir başkanlık maratonu var ve bunlarla ilgilenmek zorundayım; çok çalışmamız gerekiyor. Bu yüzden bu konularla gündeme gelmek istemiyorum. Artık bu konuların kapanmasını istiyorum. İnanın şimdilerde evimden işime, işimden evime gidiyorum. Bir yerde dostane olarak bir hanım ile iş yemeği bile yesem ya da bulunduğum mekanda tesadüfen ünlü bir hanım olsa; bana yorumlanıyor. Bu yüzden özel hayatım bitti; artık kısıtlanmış bir yaşamım var."

HÜLYA AVŞAR HABERİ DE YALANDI
Bahar Özden bir hafta önce verdiği röportajda "Fikret bey ile hâlâ beraberiz" demişti. Özden'in bu sözünü kendisine hatırlattığımda, Fikret Orman'ın yanıtı çok net oldu: "Kimseyle bir ilişkim yok. Hülya Hanım'la (Avşar) da hiçbir zaman bir ilişkim olmamıştı. Ancak bunu insanlara bir türlü anlatamadım..."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Eski eşim Sedef'le yeniden nikah masasına oturacağız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz