X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Arda-Sinem aşkına anne eli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Arda-Sinem aşkına anne eli

  • Giriş Tarihi: 15.8.2013 17:39 Güncelleme Tarihi: 15.8.2013 23:08

ve Sinem Kobal yaklaşık 3 yıldır birliktelik yaşıyor. Zaman zaman ayrılıklar yaşasalar da yeniden bir araya gelmeyi başaran çift geçtiğimiz yıl Aralık ayında nişanlanmış ve Haziran ayında da evleneceklerini açıklamıştı. Ünlü futbolcu Arda Turan ve güzel oyuncu Sinem Kobal’ın bitmek üzere olan ilişkisine anne el attı.

'ın artık İspanya'da yaşıyor olması nedeniyle araya sorunlar da girmeye başladı. Evlilik tarihinin ertelenmesi nedeniyle araları bozulan genç çift, yaz tatili boyunca da bir araya gelmedi. Ayrıldıklarını dile getirmeseler de durumun herkes farkındaydı. Ayrılık nedeniyle bir hayli zayıflayan ve oldukça zor günler geçiren Sinem Kobal, annesini de tedirgin etmeye başladı. Kızının bu hallerinden rahatsız olan , Arda Turan ile arasını düzeltmek için kolları sıvadı.

Kulislerde dolaşan iddialara bakılırsa, ın annesi kızının kötü hallerine dayanamayarak Arda Turan'ı aradı. Zaten iyi bir iletişimleri olduğu bilinen Arda Turan ile anaçlığını kullanarak bir telefon görüşmesi yapan Nuray Kobal, buzları biraz olsun eritmeyi de başardı.

Sinem Kobal ve Arda Turan'ın artık telefon görüşmeleri yapmaya başladıkları iddia ediliyor. Arda Turan'ın geçtiğimiz günlerde 26 yaşına giren Sinem Kobal'ı doğum gününde arayarak kutladığı ve çiçek gönderdiği de söyleniyor.