Divaların savaşı

Giriş Tarihi: 30.8.2013

Hollywood'un iki ünlü ismi Heidi Klum ve Melanie Brown, aynı yarışma programında jüri koltuğuna oturdu. İki ünlü ismin bitmeyen kavgaları, yarışmadan daha çok dikkat çekiyor

'America's Got Talent' isimli yarışma programının jüri üyeleri arasında yer alan Heidi Klum (40) ve Melanie Brown (38), bitmeyen kavgalarıyla sürekli gazetelerde yer alıyor.

HEIDI ŞIMARIK, MELANI KAPRİSLİ!

Klum'un sürekli dikkat çekmeye çalışmasından ve yarışmayı kendi özel programıymış gibi kullanmasından rahatsızlık duyan Brown, sık sık programdan ayrılmak istediğini söylüyormuş. İki ünlü ismin kavgaları nedeniyle programın reytinglerinin yükselmesinden memnun olan yapımcılar da bu kavgaları daha da ateşli hale getirmek için kamera arkasında birçok oyun yapıyormuş. In Touch dergisine konuşan program görevlileri şunları söyledi: "İkisi de bütün ilginin kendi üzerlerinde olmasına alışık. Bu yüzden birinden birinin içeceğini bile geç getirsek, aralarında kavga çıkıyor. Zaten birbirlerini hiç sevmiyorlar, bu yüzden de kavgalarını ateşlemek çok kolay oluyor. Heidi, çok şımarık. Melanie de çok kaprisli ve kendisini beğenmiş biri."
ARKADAŞINA GÖNDER
Divaların savaşı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz