X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Zehra için pedagog raporu gerek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Zehra için pedagog raporu gerek

  • Giriş Tarihi: 11.10.2013

Eski sevgilisinin arkadaşına demlik fırlattığı için mahkemelik olan Zehra Çilingiroğlu'nun duruşması görüldü. Mahkeme, olayda kasıt olup olmadığını anlamak için pedagog raporu istedi

Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra; geçtiğimiz Mart ayında eski sevgilisinin kız arkadaşına demlik fırlattığı gerekçesiyle mahkemelik olmuştu. Savcılık, Zehra'nın fırlattığı demlikten dökülen sıcak suyu 'silah' sayarak, 'kasten basit yaralama' suçundan 4.5 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açmıştı. 16 yaşındaki Zehra'nın ilk duruşması, dün İstanbul 4. Çocuk Mahkemesi'nde görüldü.

HÜLYA AVŞAR FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

ZEHRA ÇİLİNGİROĞLU FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

DURUŞMA MART'A ERTELENDİ

Duruşmaya annesi ve avukatıyla birlikte katılan Zehra, pişman olduğunu bir kez daha belirtti. Hülya Avşar ise karşı taraf kabul ederse uzlaşmak istediklerini söyledi. Mahkeme; Zehra'nın, içinde sıcak çay bulunan demliği A.H.'nin üzerine bilinçli olarak döküp dökmediğini tespit etmek için pedagog raporu istedi. Duruşma Mart ayına ertelendi.

'HİÇBİR ŞEYİ TAKMIYORUM'
Hülya Avşar, önceki akşam KüçükçiftlikPark'ta düzenlenen 'Yeniden Gazino Geceleri'nde hayranlarıyla buluştu. Avşar, son dönemde çok mutlu olduğunu söyledi: "Hiçbir şeyi kafama takmıyorum. Bunlara gerek yokmuş."