X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yıldızlar yurt dışında bile saklanamıyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yıldızlar yurt dışında bile saklanamıyor!

  • Giriş Tarihi: 7.12.2013

İstanbul sokaklarında rahat hareket edemeyen ünlüler özgür olabilmek için soluğu yurt dışında alıyor. Ancak oralarda da hayranları onları, aynı bir muhabir gibi yakın markaja alıyor

Sokaklarda gönüllerince dolaşamamaktan yakınan yıldızlar, özgürlüğün tadını yurt dışında çıkartıyor. Ancak yıldızlar buna rağmen kendilerini tanıyan hayranları tarafından yurt dışında da fotoğraflanmaktan kurtulamıyor. İşte son birkaç aydır yurt dışında fotoğraflanan ve bu fotoğrafları basına yansıyan ünlüler:
Geçtiğimiz günlerde New York'a giden Tarkan, Lincoln Center'da dolaşırken hayranları tarafından fotoğraflandı. Şarkıcı, hayranlarıyla teker teker poz verdi.
Russell Crowe'un filmi 'The Water Diviner'da rol alacak olan Cem Yılmaz, okuma provaları için Avustralya'daydı. Yılmaz, Sydney sokaklarında gezerken hayranlarından kaçamadı. Bir hayranı sohbet edip konuştuğu Yılmaz'ın fotoğraflarını sanal ortamda paylaştı.
Sibel Can, geçtiğimiz günlerde gittiği İsviçre'de hayranlarıyla da bol bol vakit geçirdi. Ünlü şarkıcı, Zürih sokaklarında poz vermeyi de ihmal etmedi.