Kıvanç Tatlıtuğ otel açacak

Giriş Tarihi: 17.1.2014 11:08 Güncelleme Tarihi: 17.1.2014 11:11

Kıvanç Tatlıtuğ, Sarıyer'deki Garipçe Köyü'nde arazi aldı. Harabe görüntüsüyle dikkat çeken arsaya ünlü oyuncu, butik otel ve restoran açacak.

Son dönemde sosyetenin de uğrak yeri olan; yapılacak 3. köprüyle emlak fiyatlarında ise büyük bir artış olan Garipçe Köyü'nün bir hayranı da Kıvanç Tatlıtuğ. Sık sık köpeğini gezdirmek için soluğu burada alan yakışıklı oyuncu, Sarıyer'e bağlı bu köyde butik açmanın da hayalini kuruyordu. Tatlıtuğ, sonunda oteli için istediği arsayı buldu.

Ünlü oyuncu, sahilin hemen arkasında bulunan ve üzerinde harabe bir yapı olan arsayı satın almak için mal sahipleriyle el sıkıştı. Şimdilerde dizi çekimi için Rusya'da olan Kıvanç Tatlıtuğ, Türkiye'ye dönüşte; tapu işlemlerini halledecek. Ünlü oyuncunun, bütün yatırım işlerini emanet ettiği babası Erdem Bey'e de "Ben gelene kadar iyi bir mimar bul" dediği öğrenildi.

Buradaki harabe yapıyı butik otele dönüştürüp altına da restoran açacak olan Tatlıtuğ'un bu arsa için yaklaşık 5 milyon lirayı gözden çıkardığı söyleniyor. Ünlü oyuncunun buraya yatırım yaptığını öğrenen Garipçe Köyü sakinleri ise şunları söyledi: "Kıvanç gelirse burası 3. köprüden daha çok prim yapar. Onun ismi, bizim mallarımızın değerini kat kat arttırır."

Kaynak: UFUK ÖZCAN / TAKVİM

Günaydın twitter

ARKADAŞINA GÖNDER
Kıvanç Tatlıtuğ otel açacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz