Savaşı anlatan film için Nazi kampı kuruldu

Giriş Tarihi: 9.3.2014

Murat Yıldırım'ın başrolünü oynadığı 'Kırımlı/Korkunç Yıllar' filmi için Bolu'da aslına uygun bir Nazi kampı kuruldu. Filmde 'Sadık Turan' karakterini canlandıran Yıldırım; bazı sahnelerde ağır işkence görüyor

Cengiz Dağcı'nın 'Korkunç Yıllar' romanından uyarlanan 'Kırımlı/ Korkunç Yıllar' filminin çekimleri Bolu-Aladağlar'da devam ediyor. Senaryosunu Atilla ve Nil Ünsal'ın kaleme aldığ filmin başrollerini Murat Yıldırım, Selma Ergeç, Bülent Alkış ve Gülçin Santırcıoğlu paylaşıyor. İkinci Dünya Savaşı sırasında Kırım Türkleri'nin yaşadığı acı olayları anlatan film için Bolu'da aslına uygun bir Nazi kampı kuruldu. Geçtiğimiz gün yapılan çekimlerde toplam 150 kişilik ekip görev aldı.

İŞKENCE SAHNELERİ VAR
Romanın başkahramanı teğmen 'Sadık Turan'ı filmde Murat Yıldırım canlandırıyor. Savaşa katılan 'Sadık Turan'ı başından geçenlerin konu edildiği filmde, işkence sahneleri de dikkat çekecek. Yıldırım; filmin bazı sahnelerinde at biniyor ve eline aldığı silahla savaşıyor. Ünlü oyuncu kanlar içinde düşmanları tarafından yerde sürüklenirken de izleyici karşısına çıkacak.

ARKADAŞINA GÖNDER
Savaşı anlatan film için Nazi kampı kuruldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz