Stilist tutmadan önce...

Giriş Tarihi: 4.4.2014

Hollywood'un giyim tarzları ve zarafetleriyle beğeni toplayan isimleri, aslında tamamen stilistlerinin eseriymiş. Yıldızların stilist tutmadan önceki giyim tarzları içler acısıymış!

Hollywood'un şu an giyim tarzlarıyla beğeni toplayan, modaevlerinin yüzü olan ve stil ikonu olarak gösterilen isimleri, bir zamanlar rüküşlükleriyle dikkat çekiyormuş. Life and Style dergisi, yıldızların eski gala ve kırmızı halı etkinliklerine yer verdiği haberinde, "Eskiden, şu anki güvenli hallerinden eser yokmuş. Onların kırmızı halıda giydikleri kıyafetleri Hollywood'dan habersiz herhangi biri bile giymez" yorumunu yaptı.

ÜZERLERİNDEKİ HER ŞEY EMANET

Birçok yıldızın şu an yaptıkları moda anlaşmalarının tamamen stilistleri sayesinde olduğunu belirten dergi şu yorumda bulundu: "Üzerlerindeki her şey emanet. Günlük kıyafetleri hediye. Hollywood'un şu an giyimleriyle konuşulan şık isimlerinin eski yıldızlarla hiçbir benzerliği yok. Eskiden yıldızların kendilerine ait bir tarzları olurdu, oysa şimdiki yıldızlar kırmızı halıda stilistlerinin eseri."
ARKADAŞINA GÖNDER
Stilist tutmadan önce...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz