Ajda Pekkan orkestra arkadaşlarını işten kovdu

Giriş Tarihi: 17.7.2014 15:32 Güncelleme Tarihi: 17.7.2014 15:36

Eski performansını kaybeden Ajda Pekkan'ın sinirleri gerildi. Konseri için yaptığı provalarda kendisini yeterli bulmayan 68 yaşındaki Süperstar, faturayı çalışanlarına kesti. Pekkan, orkestra arkadaşlarını işten kovdu.

Geçirdiği estetik operasyonlar sayesinde genç görünmeyi başaran Süperstar'ın sinirleri yıprandı. Geçtiğimiz aylarda, yıllardır yanında olan asistanı Etel Sason'la yollarını ayıran Pekkan, şu sıralar yanındaki çalışanlarına terör estiriyor.

Bugün Muazzez Abacı ile aynı sahneye çıkacak olan Süperstar, eski formunu kaybedince hırsını çalışanlarından çıkardı. Yaptığı provalarda kendi performansını beğenmeyen Süperstar, faturayı orkestrasına kesti. Uzun zamandır birlikte çalıştığı müzisyen arkadaşlarına bağırıp çağıran Pekkan, birçok arkadaşıyla da yollarını ayırdı.

EVDE DE GERGİN!

Süperstar'ın gerginliği evine de yansıdı. İddialara göre Ajda Pekkan, evinde çalışan ve uzun süredir aynı çatı altında yaşadığı çalışanlarını işten çıkardı. Geçtiğimiz aylarda bacağından ameliyat olan sanatçının, sahnede eski performansından uzak olduğu için sinirlerinin gergin olduğu öğrenildi.

Kaynak: Takvim

Günaydın twitter

ARKADAŞINA GÖNDER
Ajda Pekkan orkestra arkadaşlarını işten kovdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz