X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Nejat İşler nikah şahidi oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Nejat İşler nikah şahidi oldu

  • Giriş Tarihi: 23.11.2014 14:41 Güncelleme Tarihi: 23.11.2014 14:44
Nejat İşler nikah şahidi oldu
Nejat İşler nikah şahidi oldu

Bodrum'da bir düğün törenine katılan oyuncu Nejat İşler, damadın nikah şahidi oldu.

Geçirdiği rahatsızlık sonucu Bodrum'da ve İstanbul'da gördüğü uzun yoğun bakım tedavisinin ardından yeniden sağlığına kavuşan ünlü oyuncu, Bodrum'daki bir düğün töreninde görüntülendi.

Sağlık sorunlarını geride bırakan ve yeniden hayata dönen sanatçı, sosyal alanda faaliyetlerini sürdürüyor. Gümüşlük Mahallesi'nde yaşamını sürdüren İşler, aynı mahallede faaliyet gösteren amatör kümedeki Gümüşlükspor'un da yönetim kurulu üyeliğini yapıyor.

Takıma ve futbolculara yakınlığıyla tanınan İşler, Gümüşlükspor'da oynayan futbolcu Mustafa Topoğlu ile Özge Atilla'nın düğün törenine katıldı. İşler, düğünde Mustafa Topoğlu'nun nikah şahitliğini yaptı.

Nikahın ardından gelin ve damatla birlikte fotoğraf çektiren ünlü oyuncuya, davetliler yoğun ilgi gösterdi. Nejat İşler'in keyifli tavırları da dikkatlerden kaçmadı.

Hayatının büyük bir bölümünü Bodrum'da geçirme kararı alan ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde Ortakent-Yahşi Mahallesi'ndeki Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde oyunculuk üzerine dersler vermeye başladığını açıklamıştı.

Günaydın twitter