X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Seda Sayan'dan bir skandal daha
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

'dan bir skandal daha

  • Giriş Tarihi: 25.11.2014 10:08 Güncelleme Tarihi: 25.11.2014 10:11
Seda Sayan'dan bir skandal daha
Seda Sayan'dan bir skandal daha

, yine aynı skandala imza attı. Kadırgalı'nın TV şovundaki 'gelin ve damat adayları' gerçek değil cast oyuncuları çıktı.

'ın güvenilirliği de televizyon başarısı da kalmadı. Son dönemde TV programları sürekli yayından kaldırılan Kadırgalı, başarısızlığını komik reyting oyunlarıyla örtmeye karar verdi. Sayan, bunun için de 2009'da imza attığı skandalın aynısına başvurdu.

REYTİNG İÇİN YALANCILIK

2009 Ekim'inde Seda Sayan'ın sunduğu programda '8 yıldır oğlunu arayan sözde mağdur Hafize Ana'nın aslında cast ajansına bağlı bir oyuncu olduğu ortaya çıkmıştı. Hafize Ana karakterine bürünen kadının oyuncu olduğunu bildiğini itiraf eden Kadırgalı, o dönem büyük tepki çekmişti.

Seda Sayan, yeni başlayan evlilik programının daha çok izlenmesi için de yine vatandaşın gözünün içine baka baka yalan söylemeyi seçti.

Sayan'ın programına katılan 'gelin ve damat adaylarının' düzmece olduğu internet sitelerine verilen bir ilanla ortaya çıktı. "Yapacakları rol" başlığıyla verilen ilanda, 21-40 yaş arası kişilerden karşısındaki kişileri eleştirmeleri isteniyor.

İŞTE REZALETİN KANITI

Geçtiğimiz günlerde programa katılan bir damat adayının aslında bir oyuncu olduğu internetteki bir ilanla kanıtlanmıştı. Rezaletin boyunu iyice arttıran Seda Sayan ve program yetkilileri, yeni bir verdi. İlan, "Seda Sayan'ın programı için bay ve bayan arkadaşlar aranıyor" diye başlıyor. İlandaki 'yapacakları rol' ibaresinden sonra 'kesinlikle evlendirme programı değildir' şeklinde uyarı yapılıyor.

Kaynak: Takvim

Günaydın twitter

kalan karakter 1000

SİNAN KATIRCIOĞLU(KIRMASIZ TÜRK).''' SİNAN KATIRCIOĞLU(KIRMASIZ TÜRK).'''

'''' EVLATLARIMA VE GELECEK NESİLE VASİYETLERİM,SÖZLERİM,EMİRLERİM,TEMİNATLARIM VE EMANETLERİMDİR!?.''

Aynı Görüşte misiniz?
evet64
hayır0
cevapla 22.10.2015 10:31
SİNAN KATIRCIOĞLU(KIRMASIZ TÜRK).'' SİNAN KATIRCIOĞLU(KIRMASIZ TÜRK).''

''''EVLATLARIM! KENDİ ÖZ DİLİNİ ÇOK İYİ BİLMEYEN VE ÇOK İYİ KONUŞAMAYAN VE EĞLENCELERE VE ŞARLATANLARA,ŞARKICILARA,SİNEMACILARA,DİZİCİLERE,OYUNLARA DEĞER VEREN ÜLKELER BAŞKA ÜLKELERE AÇ KALMAYA,FAKİRLEŞMEYE,MANDA HİMAYELEŞMEYE,KÖLELEŞMEYE VE KORKUNÇ PÜSKÜRTÜLEN CEHENNEM ATEŞLERİNE GİRMEYE MAHKUMDUR!?.'''

Aynı Görüşte misiniz?
evet84
hayır0
cevapla 07.10.2015 22:41
SİNAN KATIRCIOĞLU(KIRMASIZ TÜRK).'' SİNAN KATIRCIOĞLU(KIRMASIZ TÜRK).''

''''EVLATLARIM!PARALAR,AYLIKLAR,KADROLAR,ALTINLAR,BİLEZİKLER,
KÜPELER,ZİYNETLER,MADDİYATLAR,
MÜCEVHERLER,PIRLANTALAR... PARAGÖZ VE VE MENFAATCİ AVRATLARA,KADINLARA,NONOŞLARA,BAYANLARA,TEKERLEKLERE,HATUNLARA,GELİNLERE,SÜRTÜKLERE,KALTAKLARA,METRESLERE,ŞILLIKLARA VE DİLBERLERE GÖSTERİLİR VE YATAKLARDA OYUNCAK VE MASKOT VE KÖLE OLMALARI İÇİN SATIN ALINIRLAR!?.''''

Aynı Görüşte misiniz?
evet70
hayır0
cevapla 07.10.2015 22:32
SİNAN KATIRCIOĞLU(KIRMASIZ TÜRK).'' SİNAN KATIRCIOĞLU(KIRMASIZ TÜRK).''

''''EVLATLARIM! KEFEN RENGİM TURKUAZ VE BORDO OLSUN !VE SUNU ÇOK İYİ BİLİN Kİ ERKEK ADAM TÜKÜRDÜĞÜ TÜKÜRMÜĞÜ YALAMAZ VE SAVAŞLARDAN KAÇMAZ VE HİÇ BİRŞEYLE SATIN ALINMAZ VE SOYTARILIK,ŞOVMENLİK,OYUNCULUK,YALAKALIK,ŞARLATANLIK,ÇAYÇILIK,AŞÇILIK,TERZİLİK YAPMAZ VE YALANLAR VE PALAVRALAR ATMADIĞI GİBİ KİMSEYİ KANDIRMAZ VE ,KULLANILMIŞ VE BECERİLMİŞ İKİNCİ EL AVRAT ALMAZ VE DE HAMAMLARA GİTMEZ, !?.'''''

Aynı Görüşte misiniz?
evet65
hayır8
cevapla 07.10.2015 22:27
SİNAN KATIRCIOĞLU(KIRMASIZ TÜRK).'' SİNAN KATIRCIOĞLU(KIRMASIZ TÜRK).''

''''EVLATLARIM! EŞİNİ,İŞİNİ,MESLEĞİNİ ÇOK İYİ SEÇ!VE BİL Kİ ANASINI,AVRATLARINI,KIZLARINI,BACILARINI,BAYAN AKRABALARINI BAŞKALARININ YANINDA,FABRİKALARINDA,İŞ YERLERİNDE ÇALIŞTIRANLAR,REKLAMLARA ÇIKARANLAR,OYUNCULUK YAPTIRANLAR,SİNEMALARDA,DİZİLERDE OYNATANLAR,YARIŞTIRANLAR,ŞARKI SÖYLETENLER,DANSÖZLÜK YAPTIRANLAR PARAGÖZ PEZEVENKLERİN,GAVATLARIN,BOYNUZLULARIN,ŞEREFSİZLERİN,KILIBIKLARIN,YUMUŞAKÇALARIN,NONOŞLARIN,TEKERLEKLERİN,HAYSİYETSİZLERİN,ONURSUZLARIN,UTANMAZLARIN TA KENDİLERİDİRLER!?.''''

Aynı Görüşte misiniz?
evet75
hayır1
cevapla 07.10.2015 22:20

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.