X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Seda Sayan'dan bir skandal daha
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

'dan bir skandal daha

  • Giriş Tarihi: 25.11.2014 10:08 Güncelleme Tarihi: 25.11.2014 10:11
Seda Sayan'dan bir skandal daha
Seda Sayan'dan bir skandal daha

, yine aynı skandala imza attı. Kadırgalı'nın TV şovundaki 'gelin ve damat adayları' gerçek değil cast oyuncuları çıktı.

'ın güvenilirliği de televizyon başarısı da kalmadı. Son dönemde TV programları sürekli yayından Kadırgalı, başarısızlığını komik reyting oyunlarıyla örtmeye karar verdi. Sayan, bunun için de 2009'da imza attığı skandalın aynısına başvurdu.

REYTİNG İÇİN YALANCILIK

2009 Ekim'inde Seda Sayan'ın sunduğu programda '8 yıldır oğlunu arayan sözde mağdur Hafize Ana'nın aslında cast ajansına bağlı bir oyuncu olduğu ortaya çıkmıştı. Hafize Ana karakterine bürünen kadının oyuncu olduğunu bildiğini itiraf eden Kadırgalı, o dönem büyük tepki çekmişti.

Seda Sayan, yeni başlayan evlilik programının daha çok izlenmesi için de yine vatandaşın gözünün içine baka baka yalan söylemeyi seçti.

Sayan'ın programına katılan 'gelin ve damat adaylarının' düzmece olduğu internet sitelerine verilen bir ilanla ortaya çıktı. "Yapacakları rol" başlığıyla verilen ilanda, 21-40 yaş arası kişilerden karşısındaki kişileri eleştirmeleri isteniyor.

İŞTE REZALETİN KANITI

Geçtiğimiz günlerde programa katılan bir damat adayının aslında bir oyuncu olduğu internetteki bir ilanla kanıtlanmıştı. Rezaletin boyunu iyice arttıran Seda Sayan ve program yetkilileri, yeni bir verdi. İlan, "Seda Sayan'ın programı için bay ve bayan arkadaşlar aranıyor" diye başlıyor. İlandaki 'yapacakları rol' ibaresinden sonra 'kesinlikle evlendirme programı değildir' şeklinde uyarı yapılıyor.

Kaynak: Takvim

Günaydın twitter