X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER O röportaj ders oldu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

O röportaj ders oldu!

  • Giriş Tarihi: 23.12.2014
O röportaj ders oldu!
O röportaj ders oldu!

Bir profesör, Hülya Avşar'ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile yaptığı söyleşiyi, öğrencilerine psikoloji dersi olarak okutma kararı aldı

AKADEMİK İLGİ
Hülya Avşar, yine yaptı yapacağını! Ünlü sanatçı, eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile yaptığı olay röportajla sadece gazete manşetlerini süslemekle kalmadı, akademik çevrelerin de ilgisini çekmeyi başardı.

HÜLYA AVŞAR'IN SORUSUNA KAYA ÇİLİNGİROĞLU'NDAN SERT YANIT

PSİKOPATOLOJİ
Haliç Üniversitesi'nde Psikopatoloji dersi veren Prof. Dr. Özkan Pektaş, ünlü çiftin sekiz yıllık evliliklerini masaya yatırdıkları söyleşiyi, derslerinde öğrencilerine okutma kararı aldı.

KAYA ÇİLİNGİROĞLU'NDAN HÜLYA AVŞAR'A İHANET İTİRAFI

ÖRNEK DAVRANIŞ
Prof. Pektaş, söyleşiyi; medeni olmak, her şeye rağmen uyuşmak, ilkel dürtülere engel olmak, çocukları önemsemek, insan olmak ve öfke duymamak gibi konulara örnek gösterecek.

EVLİLİK MASAYA YATIRILDI
Hülya Avşar, söyleşi sırasında eski eşine, sekiz yıllık evliliklerinin neden bittiğini, kendisini neden aldattığını sormuş; Çilingiroğlu ise sorulara samimi bir şekilde cevap vermişti.

HÜLYA AVŞAR'DAN CESUR POZLAR

AVŞAR'DAN KILIÇDAROĞLU'NA 100 BİN TL'LİK TAZMİNAT DAVASI

kalan karakter 1000

SİNAN KATIRCIOĞLU SİNAN KATIRCIOĞLU

''Şehirliler şehire,kasabalılar kasabalara ve köylüler köyüne! Hadi bakalım naaş!KİŞ!KİŞ! Ve ense tıraşınızı görelim! Hiç fakülte mezunlarıyla yüksek okul mezunları veya kırolar veya askeri rütbesi en yüksek olanlarla çömez ve acemiler aynı olur mu!? Aynı kefeye koyanlar paragöz ve dörtgözlerin,hamalların,ırgatların,yalakaların,cahillerin,uşakların,hizmetçilerin ve şarlatanların ta kendileridirler!?.''

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 23.12.2014 22:14
Vatandaş Vatandaş

Nasıl bir ders olacakmış merak ediyorum. İnşallah Çocuklar büyürken babanın da anneye destek vermesi gerektiği ,anne çocukla ilgileniyor diye dışarı kaymasının doğru olmadığı, ailenin bir kutsallığı olduğu üzerinde durulur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır3
cevapla 23.12.2014 12:00
kaya kaya

Kaya bu, Hülya'yı çökerten adam olarak tarihe geçti. Hülya 50 yaşında ama 60 gibi gösteriyor. Kadınlar ders alsın!

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır20
cevapla 23.12.2014 09:54

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.