X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Levent Kızıl ile Sema Sipahioğlu boşandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

ile boşandı

  • Giriş Tarihi: 24.1.2015 09:43 Güncelleme Tarihi: 24.1.2015 09:47
Levent Kızıl ile Sema Sipahioğlu boşandı
Levent Kızıl ile Sema Sipahioğlu boşandı

Uludağ Gazoz ve Uludağ Soda’nın patronu ile ’nun iki yıldır devam eden boşanma davası, dün görülen duruşmayla sonuçlandı. Levent Kızıl, boşandığı günün gecesi sevgilisiyle görüntülendi.

, eşi 'a 'zina' ve 'haysiyetsiz yaşam' ithamlarıyla boşanma davası açmıştı. İki yıl süren dava, önceki gün sonuçlandı. Hakim, duruşmada çiftin artık birbirleriyle yaşamak istemediklerini göz önüne alarak boşanmalarına karar verdi.

Çiftin boşanmasına karar veren hakim, Sema Sipahioğlu'nun Levent Kızıl'a 'zina' ve 'haysiyetsiz yaşam' ithamıyla açtığı ve 10 milyon lira maddi, 10 milyon lira manevi tazminat istediği davayı ise reddetti.

AYRILIĞIN ARDINDAN ÖYLE ŞEYLER SÖYLEDİ Kİ!-TIKLAYIN

Mahkemenin boşandığı eşine 200 bin lira maddi, 100 bin lira manevi tazminat ödemesine karar verdiği Levent Kızıl, duruşmanın ardından soluğu sevgilisinin yanında aldı.

İkili, akşam da boşanmayı kutlamak için Etiler'deki Fenix'e gitti. Sevgilisiyle baş başa yemek yiyen Levent Kızıl, artık bekar olduğu için fotoğrafları çekilirken rahat tavırlar sergiledi.

Levent Kızıl, Seda isimli sevgilisiyle boşanma davası sürerken Fenix'te görüntülenmişti. Kızıl'ın sevgilisi görüntülenince 'eyvah patladık' diye tepki göstermişti.

Kaynak: Hürriyet

Günaydın twitter