X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Hazar Ergüçlü ve Sinem Kobal'dan Çiğdem türküsü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Hazar Ergüçlü ve Sinem Kobal'dan Çiğdem türküsü

  • Giriş Tarihi: 28.10.2015 09:09 Güncelleme Tarihi: 28.10.2015 10:07
Hazar Ergüçlü ve Sinem Kobal'dan Çiğdem türküsü
Hazar Ergüçlü ve Sinem Kobal'dan Çiğdem türküsü

"Analar ve Anneler"de rol alan Hazar Ergüçlü ve Sinem Kobal'ın dizinin ilk bölümünde yorumladıkları "Çiğdem Der ki" türküsü sosyal medyada çok konuşuldu.

Ay Yapım imzalı 'Analar ve Anneler'de rol alan Hazar Ergüçlü ve Sinem Kobal'ın dizinin ilk bölümünde yorumladıkları "Çiğdem Der ki" türküsü büyük beğeni topladı. Aşık Veysel'in yorumuyla bilinen türküyü seslendiren Ergüçlü ve Kobal'ın performansları sosyal medyada çok konuşuldu. 1970'li yılların başında geçen dizide; İstanbul'da yaşayan Zeliha ile Anadolu'nun bir köyünde bambaşka bir hayat yaşayan Kader'in dramı izleyenleri gözyaşlarına boğdu.

KADER VE ZELİHA'YI NELER BEKLİYOR

Zeliha 'nın ( Sinem Kobal) eşinin öz dayısı Ayhan ( Okan Yalabık) tarafından öldürülmesi ve sevdalısı Mustafa'nın (Ulaş Tuna Astepe) babası tarafından kötülüğe uğrayan Kader'in aynı bebek için kesişen hayatları ilk bölümde ekrana geldi.

Dizinin merakla beklenen ikinci bölümünde; çocuğunun peşine düşen Zeliha ile doğurmadığı çocuğu büyütmesi için kucağına verilen Kader'i bekleyen sürprizler ekrana gelecek.