Dünyaca ünlü pop yıldızı SIA 'ye geliyor

Giriş Tarihi: 15.6.2016 17:59
Dünyaca ünlü pop yıldızı SIA Türkiye'ye geliyor

“Chandelier”, “Diamonds,” “Invincible”, “Radioactive”, “Titanium” gibi eserleriyle dünyanın en büyük pop hitlerine imza atan SIA, 8 Ağustos’ta ’da hayranlarıyla buluşacak.

Asıl adı Sia Kate Isobelle Furler olan Avustralyalı sanatçı, kariyerine cazla başlayıp pek çok farklı türünde deneyim kazandıktan sonra şarkı yazarı ve vokalist olarak kendini pop müzik dünyasının en büyüklerinden biri olarak kabul ettirdi.

Sadece büyük pop yıldızlarına verdiği devasa hit şarkılarla değil kendi albümleriyle de ses getirmeye başlayan SIA, "1000 Forms of Fear" albümü ile kariyerinin en parlak günlerini yaşamaya başladı. 50 ülkede Itunes listelerine bir numaradan giriş yapan yepyeni albümü "This Is Acting" ile dillerden düşmeyen SIA günümüzün en büyük pop yıldızlarından biri olarak görülüyor.

Tek günlük festivalde yıldızlar geçidi!

SIA'nın yanı sıra yeni neslin indie pop fenomenlerinden Selah Sue, Danimarkalı Nanna Øland Fabricius'un büyük ses getiren projesi Oh Land, yine Danimarkalı yeni nesil indie pop yıldızlarından Fallulah, ve Okto organizasyonuyla sevenlerinin karşısına çıkacak.

Ayrıca ülkemizin yeni dönem Türkçe müziğin başarılı isimlerinden Güliz Ayla ve alternatif müziğin güçlü kadın temsilcilerinden Melis Danişmend de 8 Ağustos'ta Küçükçiftlik Park'ta Masstival sahnesinde olacak.

ARKADAŞINA GÖNDER
Dünyaca ünlü pop yıldızı SIA Türkiye'ye geliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz