X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Hande Yener'in yeni sevgilisi Tuğba Ekinci'nin eski aşkı çıktı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

'in yeni sevgilisi 'nin eski ı çıktı!

  • Giriş Tarihi: 17.10.2016 17:52 Güncelleme Tarihi: 17.10.2016 17:54
Hande Yener'in yeni sevgilisi Tuğba Ekinci'nin eski aşkı çıktı!
Hande Yener'in yeni sevgilisi Tuğba Ekinci'nin eski aşkı çıktı!

önceki akşam yeni sevgilisi ’la el ele basının önüne çıktı. Mutluluk pozu veren şarkıcının, Şenol’un ’nin eski sevgilisi olmasından rahatsız olduğu ve bunun dillendirilmesini istemediği ortaya çıktı.

bir aydır yaşadığı ortaya çıkan yeni sevgilisi manken 'la objektiflerin karşısına el ele çıktı. Yener önceki gece Klein isimli gece kulübünden çıkarken objektiflere yansıdı. Bir gece önce Yener'in cihangir'deki evine girerken görüntülenen ikilinin bir aydır aşk yaşadıkları öğrenildi.

SEVGİLİSİ YENER'DEN 12 YAŞ KÜÇÜK

Üç yıldır aşk yaşadığı Ozan Öğüt'ten geçen Mayıs ayında ayrılan 43 yaşındaki 'in yeni sevgilisi kendisinden 12 yaş küçük.

ESKİ İLİŞKİSİNDEN RAHATSIZ

Hande Yener'in, yeni sevgilisi Şenol'un şarkıcı 'yle bir dönem aşk yaşamasından rahatsız olduğu da ortaya çıktı. Yener'in Şenol'la görüntülendikten sonra bazı gazetecileri arayıp, "Lütfen haber yaparken Tuğba Ekinci'nin eski sevgilisi olduğu bilgisini yazmayın" diye ricada bulunduğu öğrenildi.

PROGRAMDA GÖRÜP BEĞENMİŞTİ

, Ümit Cem Şenol'u bir televizyon programında görüp beğenerek programa telefonla bağlanmış, yakışıklı mankene kur yapıp klip teklifinde bulunmuştu. İkili daha sonra Kuşadası'nda tatil yaparken objektiflere yansımıştı.

Kaynak: Uçankuş