X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Gıda, Tarım Ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nden Örnek Davranış
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Gıda, Tarım Ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nden Örnek Davranış

  • Giriş Tarihi: 21.3.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 21.3.2015 21:50
TÜRK KIZILAYI MALATYA KAN MERKEZİ VE GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK İL MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA YAPILAN PROTOKOL KAPSAMINDA BELİRLİ ARALIKLARLA KURUM ÇALIŞANLARI KAN BAĞIŞINDA BULUNUYOR.
Gıda, Tarım Ve Hayvancılık İl Müdürlüğü’nden Örnek Davranış

Türk Kızılayı Kan Merkezi ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü arasında yapılan protokol kapsamında belirli aralıklarla kurum çalışanları kan bağışında bulunuyor.
Kan bağışında bulunan Gıda,Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Selvi, kan vermenin insan sağlığına olan faydalarından ve bu kanların ihtiyaç sahibi insanlara ulaşacağı bilinciyle hareket ettiklerini belirterek, “Sağlıklı insanların kan bağışında bulunarak başka insanların da sağlığına kavuşmalarına katkıda bulunabileceklerinin bilincine varmaları ve kan bağışından kaçınmamaları gerekiyor. Unutmamalıyız ki vereceğimiz kan, bir insanın ihtiyacını karşılayacağı gibi, bir gün bizim içinde gerekli olabilir. Kan bağışlamak insani bir görev olmakla beraber kan veren kişi için de kan tazeleme açısından çok olumludur. İnsan, Hayvan ve Bitki Sağlığı konularında önemli görevler yürütmekte olan Kurumumuzun, Türk Kızılayı’nın tüm çalışmalarına her zaman destek vereceğini bilmenizi istiyorum” dedi.