X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Darende’de Yazıcıoğlu İçin Mevlit Okutuldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Darende’de Yazıcıoğlu İçin Mevlit Okutuldu

  • Giriş Tarihi: 27.3.2015 20:18 Güncelleme Tarihi: 27.3.2015 21:03
HELİKOPTER KAZASINDA HAYATINI KAYBEDEN BBP ESKİ GENEL BAŞKANI MUHSİN YAZICIOĞLU’NUN ÖLÜM YILDÖNÜMÜNDE MALATYA’NIN DARENDE İLÇESİNDE MEVLİT OKUTULDU.
Darende’de Yazıcıoğlu İçin Mevlit Okutuldu

Helikopter kazasında hayatını kaybeden BBP eski Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölüm yıldönümünde ’nın Darende ilçesinde mevlit okutuldu.
Darende ilçesinde Ulu Cami’de okunan mevlide çok sayıda vatandaş katılırken mevlite katılanlara lokum ve gül suyu ikram edildi. Mevlit sonrasında açıklamalarda bulunan BBP Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Alagöz, “Muhsin başkanımızı şahadetinin 6’ıncı yılında tüm Türkiye’de olduğu gibi Malatya’da da andık. Şehit Başkanımızı son olarak Darende’deki mevlit programı ile yad ettik” diye konuştu.
BBP Darende İlçe Başkanı Ali Gök ise, Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberinde 5 arkadaşının yaşana helikopter kazasında hayatlarını kaybetmesinden sonra bugüne kadar davanın halen aydınlatılmadığını belirterek, “Bu olay kaza mı yoksa suikast mı bunun bir an önce aydınlatılmasını gerekiyor. Alperenler bu davaya gönül verenler ve gönüllerinde Muhsin Yazıcıoğlu sevgisini besleyen tüm milletimiz bu davanın sonucunu bekliyor” dedi.
Mevlide Alperen Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Solmazgül, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.