X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Yaralı Marangoz Atölyesi Açılışına Katıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Yaralı Marangoz Atölyesi Açılışına Katıldı

  • Giriş Tarihi: 10.3.2015 10:28 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
SARUHANLI BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN YARALI, MÜTEVELLİ MAHALLESİNDE CİHAN SEÇİLMİŞ’E AİT MARANGOZ ATÖLYESİNİN AÇILIŞI YAPTI.
Başkan Yaralı Marangoz Atölyesi Açılışına Katıldı

Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı, Mütevelli mahallesinde Cihan Seçilmiş’e ait marangoz atölyesinin açılışı yaptı.
Başkan Yaralı, Sanayi sitesindeki işyerinin açılışında yaptığı konuşmada esnaf ve sanatkarların ülke ekonomisinin bel kemiği olduğunu ifade etti.
Esnaflıkta önemli kriterlerden birinin Ahilik kültürü olduğunu, bu kültüre sadakat gösteren esnafların işlerinde daha başarılı olabileceklerini belirten Yaralı, “Yöremizde yeni işyerlerinin açılması hepimiz için olumlu bir gelişmedir. İşyeri sahibi genç kardeşimize işlerinde başarılar bol ve bereketli kazançlar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun.” dedi.
Başkan Yaralı, konuşmasının ardından kurdele keserek işyerinin açılışı yaptı. Yaralı daha sonra Mütevelli mahallesinde kahvehaneleri ziyaret ederek vatandaşlarla görüştü.
Başkan Yaralı’nın Mütevelli’deki programında Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ercan Bilgiç, Belediye Meclisi Üyesi Nuri Bozkurt da hazır bulundu.