X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Aşağıçobanisa’da PTT Şubesi Açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Aşağıçobanisa’da PTT Şubesi Açıldı

  • Giriş Tarihi: 20.3.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 16:27
ŞEHZADELER BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI AHMET SONGÜLER, AŞAĞIÇOBANİSA MAHALLESİ’NDE BELEDİYE TARAFINDAN HİZMETE AÇILAN PTT ŞUBESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU.
Aşağıçobanisa’da PTT Şubesi Açıldı

Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Songüler, Aşağıçobanisa Mahallesi’nde belediye tarafından hizmete açılan PTT şubesinde incelemelerde bulundu. Başkan Yardımcısı Songüler, “Belediye olarak hizmetleri vatandaşın ayağına götürüyoruz” dedi.
Şehzadeler Belediyesi tarafından hizmete açılan, Aşağıçobanisa Mahallesi PTT şubesinde incelemelerde bulunan Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Songüler şubenin çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Belediye olarak hizmetleri vatandaşın ayağına götürmek için çalıştıklarını ifade eden Songüler, “Geçtiğimiz ay içerisinde Belediye Başkanımız Ömer Faruk Çelik, belediyemize ait olan bu iş yerlerinde incelemelerde bulunmuş ve mahallede yaşayan vatandaşlarımızdan PTT şubesinin eksikliği başkanımıza iletilmişti. Biz de Şehzadeler Belediyesi olarak hızlı bir çalışmayla kısa süre içerisinde tadilatlarını yaparak PTT şubesini vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Yine belediyemize ait personelimiz mesai saatleri içerisinde vatandaşlarımızın işlemlerinde yardımcı olarak PTT şubesinde görevlendirilmiştir. Aşağıçobanisa’da yaşayan vatandaşlarımızın ödemelerini ve posta gönderilerini daha rahat yapabilmeleri için hizmeti vatandaşlarımızın ayağına getirmiş olduk. Yine belediyemize ait olan bu işyerinin üst katında tadilatı devam etmektedir. İnşallah çalışmalar en kısa sürede bittikten sonra Aşağıçobanisa mahallemize çok amaçlı bir salon kazandırmış olacağız” dedi.