X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Forum Magnesia, Mandıra Filozofu İstanbul Ekibini Ağırlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Forum Magnesia, Mandıra Filozofu İstanbul Ekibini Ağırlıyor

  • Giriş Tarihi: 20.3.2015 13:48 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 16:27
FORUM MAGNESİA, PARAYA VE ÇALIŞMAYA KARŞI OLAN MUSTAFA ALİ’NİN BAŞINA GELENLERİ ANLATAN KOMEDİ FİLMİ MANDIRA FİLOZOFU İSTANBUL’UN YÖNETMENİNİ VE SENARİSTİNİ AĞIRLAMAYA HAZIRLANIYOR. YÖNETMENLİĞİNİ MÜFİT CAN SAÇINTI’NIN YAPTIĞI, SENARYOSUNU BİROL GÜVE
Forum Magnesia, Mandıra Filozofu İstanbul Ekibini Ağırlıyor

Forum Magnesia, paraya ve çalışmaya karşı olan Mustafa Ali’nin başına gelenleri anlatan komedi filmi Mandıra Filozofu İstanbul’un yönetmenini ve senaristini ağırlamaya hazırlanıyor.
Yönetmenliğini Müfit Can Saçıntı’nın yaptığı, senaryosunu Birol Güven’in yazdığı filmin iki önemli ismi 22 Mart’ta lı sinemaseverlerle buluşacak.
Yüzyıllar boyunca birçok uygarlığın yerleşim ve ticaret merkezi olan Manisa’nın ilk alışveriş merkezi olarak 2012 yaz aylarından bu yana hizmet veren Magnesia Alışveriş Merkezi, Mandıra Filozofu İstanbul filminin oyuncularını ağırlamaya hazırlanıyor. Alışveriş merkezinde de gösterimde olan Mandıra Filozofu İstanbul’un senaristi Birol Güven ve yönetmeni Müfit Can Saçıntı, Forum Magnesia’da sinemaseverlerle bir araya gelecek. 22 Mart Pazar günü saat 16.00’da gerçekleşecek söyleşide Güven ve Saçıntı, paraya ve çalışmaya karşı olan Mustafa Ali ile zengin iş adamı Cavit’in arasında geçenleri anlatan film hakkında bilinmeyenleri anlatacak. Manisalı sinemaseverlerin sorularını yanıtlayacak Birol Güven ve Müfit Can Saçıntı, söyleşiye katılan Forum Magnesia ziyaretçileriyle keyifli bir gün geçirecek.