X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kula’da AK Kadınlar Ziyaretlerine Devam Ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kula’da AK Kadınlar Ziyaretlerine Devam Ediyor

  • Giriş Tarihi: 20.3.2015 12:48 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 16:27
AK PARTİ KULA KADIN KOLLARI BAŞKANI AYŞEGÜL KAÇAR VE KADIN KOLLARI ÜYELERİ, SEÇİM ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA YAPTIKLARI ZİYARETLERE ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR.
Kula’da AK Kadınlar Ziyaretlerine Devam Ediyor

AK Parti Kula Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Kaçar ve kadın kolları üyeleri, seçim çalışmaları kapsamında yaptıkları ziyaretlere ara vermeden devam ediyor.
AK Parti Kula Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Kaçar ve kadın kolları üyeleri, 7 Haziran’da gerçekleştirilecek seçim çalışmaları kapsamında, hasta ve yaşlı ziyaretleri ile çalışmalarını sürdürüyor. Ziyaretlerinde, vatandaşların ilgisiyle karşılanan üyeler, seçimde destek de istedi.
AK Parti Kula Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Kaçar, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ettiklerini hatırlatarak, "Seçim çalışmalarımıza hasta ve yaşlı vatandaşlarımızı evlerinde aileleri ile birlikte ziyaret ederek, vatandaşlarımızın istek ve arzularını dinleyip, seçimde destek istiyoruz. Kadın kolları üyelerimiz ile birlikte yaptığımız ziyaretlerde karşılaştığımız olumlu davranışlar bizi seçim çalışmalarımıza daha da hız vermeye yardımcı oluyor. Hem hasta ve yaşlarımızı halini hatırını sorarak seçim çalışmaları yapıyoruz. Seçim gününe kadar çalışmalarımızı devam ettireceğiz" dedi.