X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Saruhanlı’da Okçuluk Kursu Açılacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Saruhanlı’da Okçuluk Kursu Açılacak

  • Giriş Tarihi: 30.3.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 17:24
SARUHANLI BELEDİYESİ’NİN SPONSORLUĞUNDA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ İLE HALK EĞİTİM MERKEZİ İŞBİRLİĞİNDE OKÇULUK KURSU AÇILACAK.
Saruhanlı’da Okçuluk Kursu Açılacak

Saruhanlı Belediyesi’nin sponsorluğunda Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde Okçuluk kursu açılacak.
Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Yüksek ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Sertan Demirel, Okçuluk Federasyonu İl Temsilcisi Duygu Yardımcıoğlu, Okçuluk Antrenörü Tayfun Kuzu ile birlikte Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı’yı makamında ziyaret etti.
İlçede açılması planlanan okçuluk kursu hakkında ön görüşmenin yapıldığı ziyarette kursun 2 Nisan tarihinde başlamasına karar verildi.
Demirel, görüşmenin ardından yaptığı açıklamada 256 saat sürecek kursun 9-11, 12-14 ve yetişkinler olmak üzere 4 farklı grupta düzenleneceğini kaydetti.
9-19 yaş gurubu okullar arası okçuluk il müsabakalarının da 25 Nisan’da Saruhanlı’da düzenleneceğini belirten Demirel, bu kapsamda ilçedeki öğrencilerin farklı ve bir spor dalıyla tanışacaklarını ifade etti.
Başkan Yaralı ise Belediye olarak ilçede değişik spor dallarında binlerce öğrenciye kurs ve eğitim verdiklerini dile getirerek, “Çocuklarımız farklı bir spor dalını öğrenecek. Bizler yine her konuda yardımcı olacağız. İlçemizden okçuluk alanında başarılı sporcuların yetişmesini ve Saruhanlı’nın bu branşta adını duyurmasını temenni ediyoruz.” şeklinde konuştu.