X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Vali Bektaş’tan Huzurevi Sakinlerine Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Vali Bektaş’tan Huzurevi Sakinlerine Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 8.4.2015 09:58 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 10:18
MANİSA VALİSİ ERDOĞAN BEKTAŞ MANİSA HUZUREVİ VAKFI DİNLENME EVİ İLE MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MUAMMER CİDER HUZUREVİ VE DİNLENME YURDUNDA KALAN YAŞLILARI ZİYARET ETTİ.
Vali Bektaş’tan Huzurevi Sakinlerine Ziyaret

Valisi Erdoğan Bektaş Manisa Huzurevi Vakfı Dinlenme Evi ile Manisa Büyükşehir Belediyesi Muammer Cider Huzurevi ve Dinlenme Yurdunda kalan yaşlıları ziyaret etti.
Vali Bektaş’a ziyaretleri sırasında Vali Yardımcısı Şerafettin Tuğ, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Konan, Manisa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu eşlik etti.
Vali Bektaş, huzurevlerinde kalan yaşlılarla sohbet ederek huzurevinde verilen hizmetin bugünkünden daha iyi seviyeye çıkarılması konusunda görüş alışverişinde bulundu.
Manisa Huzurevi Vakfı Dinlenme Evi sakinlerinden İsmet Payer, ”Kaldığımız huzurevinden çok memnunuz ilgililere teşekkür ediyoruz” dedi. Hayrullah Durmaz ise “Bize burada çok iyi bakıyorlar. Burada rahat bir aile ortamı var.“ diye konuştu.
Vali, Bektaş yaşlıların verilen hizmetten memnun olmalarının kendisini mutlu ettiğini ifade ederek, verilen hizmetin daha da iyi olması için Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Konan’a talimat verdi.