X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Çelik Ova Yollarını İnceledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Çelik Ova Yollarını İnceledi

  • Giriş Tarihi: 15.4.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 15.4.2015 14:59
ŞEHZADELER BELEDİYESİ FEN İŞLERİNE BAĞLI EKİPLER OVA YOLLARINDA HUMMALI BİR ÇALIŞMA BAŞLATTI. YAPILAN ÇALIŞMAYI YERİNDE İNCELEYEN ŞEHZADELER BELEDİYE BAŞKANI ÖMER FARUK ÇELİK, FEN İŞLERİ EKİPLERİ TARAFINDAN SEZON SONUNA KADAR ÇALIŞMALARIN YAPILACAĞIN
Başkan Çelik Ova Yollarını İnceledi

Geçtiğimiz gün Şehzadeler Belediyesi ve Şehzadeler Ziraat odası arasında imzalanan ova yollarının bakımı protokolü hayata geçti. Şehzadeler Belediyesi fen işlerine bağlı ekipler ova yollarında hummalı bir çalışma başlattı. Yapılan çalışmayı yerinde inceleyen Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Fen işleri ekipleri tarafından sezon sonuna kadar çalışmaların yapılacağını ifade etti.
Yapılan incelemelere Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’in yanı sıra AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç, İlçe Başkan Yardımcıları Veysel Neze, Mustafa Çimbil, Tolga Akbaşak, Belediye Meclis Üyesi Mehmet Kavas ve birim müdürleri katıldı.
Şehzadeler Belediyesi olarak tarım sezonunun açılması ile birlikte Ova yollarının bakımına başladıklarını ve sezon boyunca da devam edeceğini ifade eden Başkan Çelik, “Şehzadeler Belediyesi olarak şehrimizde yaşayan insanların huzuru, refahı ve mutluluğu için çalışmaya devam ediyoruz. Bilindiği gibi Şehzadeler ilçemiz bilindiği gibi bir tarım şehri aynı zamanda. 200 bin dönüm üzerinde sulanabilir tarım arazisine sahibiz, tarımda markayız. Havaların ısınmasıyla birlikte tarım sezonu başlıyor. Bu nedenle belediye olarak bu konuya duyarsız kalmadık. Şehrimizdeki ova yollarının iyileştirilmesi, bakımı noktasında Şehzadeler ziraat odamız ile bir protokol imzaladık. İş makinelerimiz, ekiplerimiz sezon boyunca ova yollarında iyileştirme çalışmaları yapacaklar. Bu gün de AK Parti ilçe başkanımız Ahmet Tonguç ve Belediye Meclis üyelerimiz ile birlikte bu gün yapılan çalışmaları yerinde inceledik. Çalışan arkadaşlarımızı da ziyaret edip çalışmalarda başarılar diledik. İnşallah ekiplerimiz sezon boyunca ova yollarında çalışmalar yapmaya devam edecekler. Çiftçilerimize hayırlısı olmasını diliyor bol kazançlı bir sezon olmasını temenni ediyorum” dedi.