X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Yaralı’dan Şehzadeler Konağı’na Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Yaralı’dan Şehzadeler Konağı’na Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 20.4.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 20.4.2015 12:19
SARUHANLI BELEDİYE BAŞKANI DR. HÜSEYİN YARALI, İLÇEYE BAĞLI MÜTEVELLİ MAHALLESİNDE KISA SÜRE ÖNCE HİZMETE AÇILAN ÖZEL ŞEHZADELER KONAĞI YAŞLI BAKIM MERKEZİ’Nİ ZİYARET ETTİ.
Başkan Yaralı’dan Şehzadeler Konağı’na Ziyaret

Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, ilçeye bağlı Mütevelli mahallesinde kısa süre önce hizmete açılan Özel Şehzadeler Konağı Yaşlı Bakım Merkezi’ni ziyaret etti.
Mütevelli’de, kurumun işletme sahibi vekili Hülya Karaböcek ve sorumlu müdür Nezih Varol tarafından karşılanan Başkan Yaralı, kurumun çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı. Daha sonra burada barınan yaşlı vatandaşlarla oturup sohbet eden Yaralı, yaşlıların değerlerimizi ve kültürümüzü geleceğe taşımamızı sağlayan, geçmişle gelecek arasında köprü vazifesi gören saygı değer insanlar olduklarını belirtti. Yaralı şöyle konuştu:
"Yaşlılar milletimizin onurudur. Onlara sahip çıkmak, onlarla ilgilenmek toplum bireylerinin vatandaşlık görevidir. Büyüklerine sahip çıkan toplumlar medeniyeti yakalamış toplumlardır. Her insan için değişik mana ve önem ifade eden yaşlılık hayatın çok güzel bir dönemidir. Yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklardır. Bizleri bu günlere ve geleceğe hazırlayan yaşlılarımız için hayatı kolaylaştırmak ve kimseye muhtaç olmadan yaşamalarını sağlamak öncelikli görevlerimizin arasındadır."
Başkan Yaralı’nın ziyareti sırasında, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ercan Bilgiç ile belediye meclisi üyesi Nuri Bozkurt da hazır bulundu.