X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik:

  • Giriş Tarihi: 20.4.2015 17:08 Güncelleme Tarihi: 20.4.2015 17:16
ŞEHZADELER BELEDİYE BAŞKANI ÖMER FARUK ÇELİK, TURGUT ÖZAL MAHALLESİNDE MUHTARLIK BİNASI ÖNÜNDE YAPILAN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ.
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik:

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Turgut Özal mahallesinde muhtarlık binası önünde yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
Başkan Çelik, Turgut Özal mahallesinde incelemelerde bulundu. İlk olarak mahalle muhtarı İsmet Bakşi’yi ziyaret eden Başkan Çelik, mahallenin sorunları hakkında bilgi aldı. Muhtarlık binasının önünde yapılan peyzaj çalışmalarını da inceleyen Çelik, “Turgut Özal mahallemizin girişini yaptığımız çalışmayla güzelleştiriyoruz. Belediyemiz park bahçe müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz Turgut Özal mahalle muhtarlığımızın yanında bulunana bu alanda temizlik ve peyzaj çalışmalarını yapıyorlar. Park alanında ki ağaçlandırma çalışmalarımızı yaptık, en kısa zamanda çimlendirme çalışmasını da yapacağız. Mahalle halkımız yazın sıcak havalarda buralarda rahat ede bilsinler diye çalışıyoruz. Turgut Özal mahalle muhtarımızla da mahallemizin diğer sorunları ile alakalı fikir alışverişinde bulunduk. Şehzadeler Belediyesi olarak tüm mahallelerimizde hizmetlerimize hızlı bir şekilde devam ediyoruz.” dedi.