X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Evi Yanan Ailenin Yardımına Büyükşehir Koştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Evi Yanan Ailenin Yardımına Büyükşehir Koştu

  • Giriş Tarihi: 18.5.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 17:10
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, KÖPRÜBAŞI İLÇESİ KARAELMACIK MAHALLESİNDE ÇIKAN YANGINDA EVLERİNİ KAYBEDEN AİLENİN YARDIMINA KOŞTU. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN VERİLEN MALZEME DESTEĞİ İLE TAMAMEN YANAN EV YENİDEN YÜKSELMEYE BAŞLADI.
Evi Yanan Ailenin Yardımına Büyükşehir Koştu

Büyükşehir Belediyesi, Köprübaşı ilçesi Karaelmacık Mahallesinde çıkan yangında evlerini kaybeden ailenin yardımına koştu. Büyükşehir Belediyesi tarafından verilen malzeme desteği ile tamamen yanan ev yeniden yükselmeye başladı.
Manisa’nın Köprübaşı ilçesinde Karaelmacık Mahallesi Yörük Küme Evleri mevkiinde Cuma günü çıkan yangında Kızılarslan ailesinin evi kül oldu. Bilinmeyen bir nedenle çıkan yangında her şeylerini kaybeden aileye Manisa Büyükşehir Belediyesi ve mahalle halkı el uzattı.
Yahya-Emine Kızılarslan çiftine ziyarete giden Büyükşehir Belediyesi Köprübaşı Koordinatörlüğü görevlileri eksikleri birer birer tespit edip, aileye yardım sözü verdi.
Ailenin yeni bir eve kavuşması için inşaat malzemeleri getirilerek, hemen yeni evin inşaatına başlandı. Manisa Büyükşehir Belediyesi ekipleri malzeme desteği verirken, mahalle halkı da evin yapımını üstlendi. İmece usulüyle yanan ev yeniden yükselmeye başladı. Yangında evlerini kaybeden Yahya-Emine Kızılarslan çifti de Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne malzeme desteğinden dolayı teşekkür etti.