X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kula’da Ramazan Pidesi Fiyatları Belli Oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kula’da Ramazan Pidesi Fiyatları Belli Oldu

  • Giriş Tarihi: 16.6.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 11:55
MANİSA'NIN KULA İLÇESİNDE, RAMAZAN SOFRALARININ VAZGEÇİLMEZİ OLAN PİDE FİYATLARI BELLİ OLDU. KULA ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASI BAŞKANI AYTEKİN ŞADAN, RAMAZAN PİDESİNDE FİYATLARIN GEÇEN YILKİ FİYATLARLA AYNI OLDUĞUNU BİLDİRDİ.
Kula’da Ramazan Pidesi Fiyatları Belli Oldu

’nın Kula ilçesinde, Ramazan sofralarının vazgeçilmezi olan pide fiyatları belli oldu. Kula Esnaf ve Sanatkârlar odası Başkanı Aytekin Şadan, Ramazan pidesinde fiyatların geçen yılki fiyatlarla aynı olduğunu bildirdi.
Kula ilçesinde Ramazan ayı nedeniyle ayrı bir heyecan yaşanırken, merakla beklenen Ramazan pidesi fiyatları da belirlendi. Konuyla ilgili açıklama yapan Esnaf ve Sanatkârlar odası Başkanı Aytekin Şadan, Ramazan ayının vazgeçilmezi olan tırnaklı pidenin bu yıl 300 gramının 1.25 TL’den, 600 gramının ise 2.50 TL’den satışa sunulacağını aktardı. Şadan, "Geçen yıl fiyatlarında değişiklik yok. Geçen yılın fiyatları bu yılda aynı. Girdilerde ufak çaplı artışlar olsa da fırıncılarımız maliyeti kendi içinde ayarlayabileceklerdir. Yaptığımız hesaplamada diğer ilçeleri de baz alarak bu yılki fiyatları belirledik. Halkımız ramazan ayında sağlıklı ve hijyenik şartlarda ramazan pidesini alabilecekler.