X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Çelik Çocuk Parklarındaki Çalışmaları İnceledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Çelik Çocuk Parklarındaki Çalışmaları İnceledi

  • Giriş Tarihi: 25.6.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 25.6.2015 14:32
MANİSA'NIN ŞEHZADELER İLÇESİNDEKİ ÇOCUK PARKLARI ŞEHZADELER BELEDİYESİ TARAFINDAN BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARIYLA DAHA MODERN VE KULLANIŞLI HALE GETİRİLİYOR.
Başkan Çelik Çocuk Parklarındaki Çalışmaları İnceledi

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, mahallelerdeki parklarda devam eden bakım ve onarım çalışmalarını yerinde inceledi. “Gelecek seçimler için değil, gelecek nesiller için çalışıyoruz.” diyen Başkan Çelik, ekiplerin gece gündüz demeden büyük bir gayretle şehri güzelleştirdiğini kaydetti.
Şehzadeler Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Akpınar ve Nurlupınar Mahallerindeki çocuk oyun parklarının bakım ve onarımını yaparak, Kazımkarabekir Mahallesine yeni bir park kazandırdı. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Belediye Meclis Üyesi Burhan Aydemir, Park ve Bahçeler Müdürü Işık Bayrıl ile birlikte parklarda devam eden çalışmaları inceledi.
Park bahçe hizmetlerinde son derece iddialı olduklarını ifade eden Başkan Çelik, “Şehzadeler’de mevcut parklarımızın bakım ve onarımını yapıyoruz. Bir yandan da yeni rekreasyon alanları ve parklar kazandırıyoruz. Park bahçe ekiplerimiz gece gündüz demeden büyük bir gayretle şehrimizi güzelleştiriyor. Değerli müdürümüz Işık Hanım olmak üzere tüm ekibimize teşekkür ediyorum. Her şey çocuklarımız için. Biz gelecek seçimler için değil, gelecek nesiller için çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz” dedi.
Çocuklar, inceleme sırasında Başkan Çelik’i yalnız bırakmadı.