X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Yüzbaşı Enginar’dan Rehabilitasyon Merkezine Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Yüzbaşı Enginar’dan Rehabilitasyon Merkezine Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 1.7.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 1.7.2015 14:39
MARDİN'İN KIZILTEPE İLÇESİNE TAYİNİ ÇIKAN KULA GARNİZON KOMUTANI YÜZBAŞI ERKAN ENGİNAR VEDA ZİYARETLERİ KAPSAMINDA REHABİLİTASYON MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ
Yüzbaşı Enginar’dan Rehabilitasyon Merkezine Ziyaret

Kula İlçe Garnizon Komutanlığı görevinden, Mardin’in Kızıltepe ilçesine tayine çıkan Yüzbaşı Erkan Enginar, veda ziyaretleri kapsamında Kula 80.Yıl Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.
Mardin’in Kızıltepe ilçesine tayini çıkan Kula İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erkan Enginar, veda ziyaretlerine başladı. Kula 80.Yıl Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret eden Garnizon Komutanı Yüzbaşı Erkan Enginar, burada çalışanlar ile tek tek vedalaştı. Kurumda kalan öğrenciler ile de bir süre sohbet eden Enginar, "Kula’da görev yaptığım süreç içerisinde bu kurumda kalan öğrencilerle güzel etkinliklerde bir araya geldik. Kalbinde hiçbir kötülük bulundurmayan bu öğrencilerimiz gerçekten çok alışmıştım. Kurumda kalan öğrencilere hayatları boyunca mutluluk ve başarılar diliyorum.” dedi.
Ziyarette konuşan Kula 80.Yıl Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Seyfettin Erkaya, tayini çıkan Yüzbaşı Erkan Enginar’a ’hayırlı olsun’ temennisinde bulunarak, “Garnizon komutanımıza ilerideki görev hayatı boyunca başarılar diliyorum. Ailesi ile birlikte güzel görevler diliyorum.” diye konuştu.
Garnizon Komutanı Yüzbaşı Erkan Enginar, kurumdan ayrılırken idareciler, çalışanlar ve kurumda kalan öğrenciler ile hatıra fotoğrafı çektirdi.