X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Başkan Çelik Esnafın Sahur Davetini Geri Çevirmedi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Başkan Çelik Esnafın Sahur Davetini Geri Çevirmedi

  • Giriş Tarihi: 6.7.2015 17:58 Güncelleme Tarihi: 7.7.2015 13:15
ŞEHZADELER BELEDİYE BAŞKANI ÖMER FARUK ÇELİK ESNAF TARAFINDAN SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN GELEN SAHUR DAVETENİ GERİ ÇEVİRMEDİ
Başkan Çelik Esnafın Sahur Davetini Geri Çevirmedi

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, sosyal medya üzerinden gelen sahur davetini geri çevirmedi. Çelik, Manolya Meydanı çevresinde hizmet veren esnaflarla birlikte meydanda sahur yaptı.
Manolya Meydanı çevresindeki esnaflardan Ömer Sel isimli vatandaş, Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’e sosyal medya üzerinden sahur davetinde bulundu. Başkan Çelik esnaftan gelen daveti geri çevirmedi. Manolya Meydanı’nda gerçekleştirilen sahura Şehzadeler Belediyesi Özel Kalem Müdürü Bilal Demir, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Enes Karataş, Zabıta Müdürü İsmail Çiftçi, Başkan Danışmanı Haşim Yener Bilir ve çok sayıda esnaf katıldı. Başkan Çelik’e katılımlarından dolayı teşekkür eden Mehmet Bodur, “Ramazan ayının 17. gününde sahurumuzu yine esnaf arkadaşlarımızla birlikte yapıyoruz. Ramazanın ilk gününde de Manolya Meydanı’ndaydık. Değerli başkanımızı da sosyal medya üzerinden davet ettik. O da bizi kırmadı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi. Başkan Çelik ise, davetlerinden dolayı esnafa teşekkür etti.