X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Minik Semazenler İzleyenleri Büyüledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Minik Semazenler İzleyenleri Büyüledi

  • Giriş Tarihi: 8.7.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 8.7.2015 15:56
MESİR SEMAZENLER DERNEĞİ 7'DEN 70'E HERKESİ BÜYÜLEDİ
Minik Semazenler İzleyenleri Büyüledi

Şehzadeler Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Gecelerinde sahne alan Mesir Semazenler Derneğinin gösterileri adeta büyüledi. Özellikle minik semazenlerin gösterisi lıların hayranlığını kazandı.
Şehzadeler Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Gecelerinde Emre Gündaş ile Çocukça Ramazan etkinliği gerçekleştirildi. Programın ikinci bölümünde yer alan Mesir Semazenler Derneği ise muhteşem sema töreni ile herkesi büyüledi.
Manisalılar her akşam olduğu gibi dün akşam yine Şehzadeler Belediyesi Ramazan Gecelerinde bir araya geldi. Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen Ramazan etkinliklerinde ilk olarak Emre Gündaş ile Çocukça Ramazan programı yer aldı. Minikler sahneye çıkarak birbirinden güzel müzikler eşliğinde doyasıya eğlenirken, animasyon ekibi tarafından düzenlenen oyunlar renkli görüntülere sahne oldu. Geleneksel sahne sanatlarından Aşuk İle Maşuk hem miniklere hem de büyüklere eğlenceli dakikalar yaşattı.
Programın ikinci bölümünde ise Mesir Semazenler Derneği yer aldı. İlahiler eşliğinde sergilenen sema töreni 7’den 70’e herkesi büyüledi. Minik semazenlerin gösterisi ise alanı dolduran yüzlerce Manisalıyı adeta büyüledi. Manisalılar töreni sonuna kadar büyük bir ilgiyle izledi.