X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Şekame Kadınları İftar Yemeğinde Ağırladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Şekame Kadınları İftar Yemeğinde Ağırladı

  • Giriş Tarihi: 15.7.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
ŞEKAME TARAFINDAN 130 BAYAN CUMHURİYET MEYDANINDA İFTARDA AĞIRLANDI
Şekame Kadınları İftar Yemeğinde Ağırladı

Şehzadeler Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi (ŞEKAME), Sancaklıbozköy ve Karaoğlanlı’dan gelen 130 bayanı Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen iftar yemeğinde ağırladı. ŞEKAME üyeleri kadınlara ve çocuklara çeşitli hediyeler takdim etti.
Şehzadeler Belediyesi’nin katkılarıyla Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen iftar programına Sancaklıbozköy ve Karaoğlanlı’dan gelen bayanlar konuk oldu. Şehzadeler Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından organize edilen yemeğe 130 kadın, çocuklarıyla birlikte katıldı. Kadınlar, hep birlikte yenilen iftar yemeğinin ardından etkinliklerde de yerini aldı.
ŞEKAME Başkanı Seher Taydaş, “Ramazan ayı boyunca iftar vakitlerinde ev ziyaretlerimiz oldu. Oruçlarımızı vatandaşlarımızla birlikte açtık. Bugün de merkeze uzak mahallelerimizden Karaoğlanlı ve Sancaklıbozköy’den gelen bayanlarımızı iftar yemeğinde ağırlıyoruz. Yüzlerindeki memnuniyeti görmek bizleri de memnun etti. Kendilerini en iyi şekilde ağırlamaya çalıştık. Bizi kırmayıp geldikleri için teşekkür ediyoruz” dedi.
Kadınlar stantları dolaşarak, Osmanlı kahvesinde çaylarını yudumladı. Günün hatırası olarak havlu, çocuklara ise lunapark bileti hediye edildi.