X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Demirci’ye Büyükşehir Eli Değdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Demirci’ye Büyükşehir Eli Değdi

  • Giriş Tarihi: 21.9.2015 16:38 Güncelleme Tarihi: 21.9.2015 17:03
MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, İL GENELİNDE EVLERİN DIŞ CEPHELERİNDE SÜRDÜRDÜĞÜ BOYAMA ÇALIŞMALARI İLE YAKLAŞAN KURBAN BAYRAMI ÖNCESİNDE VATANDAŞLARA RAHAT BİR NEFES ALDIRIYOR.
Demirci’ye Büyükşehir Eli Değdi

Büyükşehir Belediyesi, il genelinde evlerin dış cephelerinde sürdürdüğü boyama çalışmaları ile yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde vatandaşlara rahat bir nefes aldırıyor. Bu kapsamda çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi ekipleri Demirci ilçesinde de dört bir yandan evlerin kapı, pencere ve duvarlarını boyayarak, meskenlere yeni bir görünüm kazandırıyor.
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından mahallelere yeni bir görünüm kazandırmak amacıyla başlatılan boyama çalışmaları ile evler eski, bakımsız görüntülerinden uzaklaşıyor. Bu kapsamda Demirci ilçesinde de çalışmalara başlayan Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Örücüler, Çanakçı, Mahmutlar, Bardakçı Mahallelerinin evlerine bakım yapıyor. Bu mahallelerin yanı sıra Mahmutlar Mahallesi İlkokulu da yıpranmış görüntüsünden uzaklaşması için boyandı. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin örnek projeleri hayata geçirdiğini dile getiren Demirci halkı da, çalışmalarından dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkür etti.