Pasinler caddesi güzelleşiyor

Giriş Tarihi: 8.4.2013 12:25

Başiskele'nin toplu konut alanı yönünden en büyük mahallerinden biri olan Serdar Mahallesi'nin ana caddelerinden Pasinler Caddesi yeni baştan düzenleniyor.

İlçenin en işlek trafik sirkülasyonuna sahip olan bu cadde genişletilerek dekoratif duvarlarla çevrilecek yaya ve bisiklet yolu yapılacak.

Başiskele Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri başladığı yeni çalışmayla Başiskele'nin konut alanları, araç ve yaya trafiği yönünden yoğun olduğu Serdar Mahallesi Pasinler Caddesi'nde düzenleme yapıyor. Caddenin genişletilerek yeniden düzenlenmesi konusuna duyarlı yaklaşan cadde sakinleri çalışmalardan oldukça memnun.

Caddenin 150 metrelik kısmındaki çalışmalarını tamamlayan ekipler dekoratif duvarların yapımını tamamlayarak duvarların üstünü ahşap çitlerle çevirdi, konutlara giriş çıkış için beton merdivenler yaptı. Perde duvarla yol arasında kalan alanı baskı betonla kaplayan ekipler yaya yolunu iki kısma bölerek yaya ve bisiklet yolu oluşturdu. Çalışmalar yaya ve trafik akışını aksatmadan bölümler halinde devam edecek.
ARKADAŞINA GÖNDER
Pasinler caddesi güzelleşiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz