Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Camilerde ramazan hazırlığı

Giriş Tarihi: 22.5.2016
Camilerde ramazan hazırlığı

’da cadde ve sokaklarda yürütülen temizlik çalışmalarının yanı sıra ramazan öncesinde camilerin temizliği ve tadilatı da hız kazandı

Belediyesi, ramazan ayı öncesi camilerdeki onarım, bakım ve temizlik çalışmalarını yoğunlaştırdı.

HALK SAĞLIĞI ÖN PLANDA
Camilerin temizliğinin belirli periyotlarla sürdüğünü hatırlatan Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, "Ekiplerimiz camilerde gerçekleştirdiği temizlik çalışmalarına ramazan ayı öncesi hız verdi. Yaşamın her alanında Yıldırımlılara hizmet sunmak için çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın ibadetlerini gönül rahatlığı ile yapabilmesi için ekiplerimiz, bir taraftan camilerimizin temizliğini yaparken, diğer taraftan da ihtiyaç duyulan ibadethanelerde tadilat çalışmaları yapıyor. Hemşehrilerimizin huzur içerisinde ibadetlerini gerçekleştirmeleri için gereken hassasiyeti gösteriyoruz" diye konuştu.

DETAYLI TEMİZLİK YAPILIYOR
Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Samanlı Merkez Camisi, Sıracevizler Camisi, Darusselam Camisi, -ül Esvet Camisi, Uludağ Camisi, Evliyalar Camisi, Yunusemre Camisi, Selimzade Camisi, Bilal-i Habeşi Camisi ve Fethiye Camisi'nde temizlik ve bakım çalışmaları gerçekleştiriliyor. İlçedeki camilerde ramazan ayında da temizlik çalışması yapılmaya devam edilecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Camilerde ramazan hazırlığı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz