X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Paletli Yüzme Gençler Türkiye Şampiyonası Sona Erdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Paletli Yüzme Gençler Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

  • Giriş Tarihi: 23.2.2015 13:48
TSSF TARAFINDAN MERSİN’DE DÜZENLENEN "PALETLİ YÜZME KULÜPLERARASI GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI" SONA ERDİ. ŞAMPİYONADA, KADINLARDA İSTANBUL BAKIRKÖY ATA SPORLARI KULÜBÜ, ERKEKLERDE İSE GAZİANTEP DOLPHİN SPOR KULÜBÜ TAKIM HALİNDE BİRİNCİ OLDU.
Paletli Yüzme Gençler Türkiye Şampiyonası Sona Erdi

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) tarafından ’de düzenlenen "Paletli Yüzme Kulüplerarası Gençler Türkiye Şampiyonası" sona erdi. Şampiyonada, kadınlarda İstanbul Bakırköy Ata Sporları Kulübü, erkeklerde ise Gaziantep Dolphin Spor Kulübü takım halinde birinci oldu.
Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, 20-22 Şubat 2015 tarihleri arasında Mersin Olimpik Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirilen Paletli Yüzme Kulüplerarası Gençler Türkiye Şampiyonası, son gün yapılan yarışlar ve kapanış seremonisi ile sona erdi. Kapanış seremonisine TSSF Teknik Kurul Üyesi milli antrenör Cengiz Bingül, Türkiye Sualtı Sporları Mersin İl Temsilcisi Yalçın Polatkan, Olimpik Yüzme Havuzu Tesis Amiri Kutlay Bulut, hakemler, antrenörler ve sporcular katıldı.
Şampiyonada, kadınlarda İstanbul Bakırköy Ata Sporları Kulübü, 905 puanla takım halinde birinci olurken, İstanbul TYK Spor Kulübü, 763 puanla ikinci, Gaziantep Şehit Kamil B.Evler Yıldız Spor Kulübü de 707 puanla üçüncü oldu. Erkeklerde ise Gaziantep Dolphin Spor Kulübü, 853 puanla takım halinde birinci olmayı başarırken, İstanbul Bakırköy Su Sporları, 816 puanla ikinci ve İstanbul Bahçeli Evler Belediyespor, 699 puanla üçüncü oldu. Dereceye giren sporculara ve takımlara madalya ve kupalarını Bingül, Polatkan ve Bulut verdi.