X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Hisarcıklıoğlu’ndan Vali Çakacak’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Hisarcıklıoğlu’ndan Vali Çakacak’a Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 25.3.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 16:01
TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ (TOBB) BAŞKANI RİFAT HİSARCIKLIOĞLU, MERSİN VALİSİ ÖZDEMİR ÇAKACAK’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.
Hisarcıklıoğlu’ndan Vali Çakacak’a Ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Valisi Özdemir Çakacak’ı makamında ziyaret etti.
Vali Çakacak, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Mersin’e gelen TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu Valilik girişinde karşıladı. Hisarcıklıoğlu’na, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şerafettin Aşut, Mersin Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Özdemir ve Deniz Ticaret Odası Başkanı Cihat Lokmanoğlu eşlik etti. Başkan Hisarcıklıoğlu, Şeref Defteri’ni imzaladıktan sonra beraberindeki heyet ile birlikte makama geçerek Çakacak ile bir görüşme gerçekleştirdi. Hisarcıklıoğlu, Kırşehir’de başarılı çalışmalarına tanık oldukları Vali Çakacak’ın yaptığı hizmetlerin daha fazlasını Mersin’de de gerçekleştireceğine inandıklarını kaydederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Özdemir Çakacak ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Ziyaretin sonunda TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Vali Çakacak’a sadece Vatikan ve Dresden kütüphanelerinde yer alan Dede Korkut’un el yazması ile Türk idarecilerine nasihatleri kitabını takdim etti.