X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER MEÜ Karadeniz’e Açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

MEÜ Karadeniz’e Açıldı

  • Giriş Tarihi: 8.4.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 8.4.2015 15:43
BU YIL 13’ÜNCÜSÜ DÜZENLENEN KARADENİZ TANITIM GÜNLERİ, SAMSUN ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ’NDE 28 ÜNİVERSİTENİN KATILIMIYLA DÜZENLENDİ. MERSİN ÜNİVERSİTESİ'NİN DE KATILDIĞI TANITIM GÜNLERİ ÜÇ GÜN BOYUNCA YAKLAŞIK 10 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ.
MEÜ Karadeniz’e Açıldı

Üniversitesi (MEÜ), ülke genelindeki tanıtımlarına Karadeniz Bölgesi ile devam etti. MEÜ Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü, 28 üniversitenin katıldığı Samsun’daki Karadeniz Yükseköğretim Tanıtım Günleri’nde Mersin rüzgarı estirdi.
MEÜ’den yapılan yazılı açıklamaya göre, İlkadım Rotary Kulübü tarafından düzenlenen Karadeniz Yükseköğretim Tanıtım Günleri Samsun’da 28 üniversitenin katılımıyla gerçekleşti. Bu yıl 13’üncüsü düzenlenen Karadeniz Tanıtım Günleri, Samsun Atatürk Kültür Merkezi’nde yapıldı. Mersin Üniversitesi’nin de katıldığı tanıtım günlerini üç gün boyunca yaklaşık 10 bin kişi ziyaret etti. Tanıtım günleriyle üniversiteli olmaya aday gençlere, yurt içi ve yurt dışında yer alan üniversite ve yüksekokulları tanıtmayı amaçlayan fuarda, MEÜ’yü Basın ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü temsil etti. MEÜ’nün standında, üniversiteyi tanıtan yazılı ve görsel materyaller, öğrenciler ve rehber öğretmenlerle paylaşılırken, MEÜ’nün fakülte ve bölümleri hakkında da bilgiler verildi.