X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Mersin’de 8. Gezende Erik Festivali Coşkusu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’de 8. Gezende Erik Festivali Coşkusu

  • Giriş Tarihi: 25.5.2015 10:08 Güncelleme Tarihi: 25.5.2015 10:08
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE GÜLNAR BELEDİYESİ’NİN DESTEK VERDİĞİ, GEZENDE KÖYÜ YARDIMLAŞMA DERNEĞİ TARAFINDAN DÜZENLENEN '8. GEZENDE ERİK FESTİVALİ' COŞKUYLA KUTLANDI.
Mersin’de 8. Gezende Erik Festivali Coşkusu

Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, bu yıl 8.’si düzenlenen ‘Gezende Erik Festivali’ne katıldı.
Mersin Büyükşehir Belediyesi ve Gülnar Belediyesi’nin destek verdiği, Gezende Köyü Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen ’8. Gezende Erik Festivali’ coşkuyla kutlandı. Gezende Köyü Yardımlaşma Derneği tarafından Gülnar’ın Gezende Mahallesi’nde düzenlenen festivalde, yerel sanatçıların seslendirdiği türküler ve şiirler eşliğinde eğlenen vatandaşlar, aerobik ve vals gösterisi yapan dans grubunu ayakta alkışladı.
’8. Gezende Erik Festivali’nin bolluğa ve berekete vesile olmasını dileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Kocamaz, "Bu festival sadece Gezende’nin değil Gülnar’ın ve tüm bölgemizin festivali haline dönüştü. Dolayısıyla emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. 30 Mart öncesinde buralara gelmiştik, 30 Mart sonrasında da geldik. Ne söz verdiysek sözümüzün arkasındayız. Bugün burada gördüğünüz hizmetler, Gülnar ve Büyükşehir Belediyeleri’nin ortaklaşa çabası sonucu ortaya çıktı. Ben bu festivalin inşallah birliğimize, dirliğimize, bütünlüğümüze, barışa, sevgiye ve kardeşliğe vesile olmasını diliyorum" dedi.