X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Muhtarlardan Başkan Kocamaz’a Teşekkür
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Muhtarlardan Başkan Kocamaz’a Teşekkür

  • Giriş Tarihi: 8.7.2015 11:48 Güncelleme Tarihi: 8.7.2015 15:56
MERSİN MUHTARLAR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKANI ERGÜN ÜNLÜ, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KOCAMAZ'A, MUHTARLARLA İLGİLİ DAİRE BAŞKANLIĞI OLUŞTURMASINDAN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR ETTİ.
Muhtarlardan Başkan Kocamaz’a Teşekkür

Muhtarlar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ergün Ünlü, Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin muhtarlarla ilgili daire başkanlığı oluşturmasını olumlu bulduklarını söyledi.
Ünlü, Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin muhtarlıklarla ilgili daire başkanlığı oluşturmasının Türkiye’de bir ilk olduğunu, bundan sonra bütün belediyelere örnek olacağını düşündüklerini belirtti. Muhtarların, demokrasinin ilk basamağı, halkın gözü, kulağı olduğunu vurgulayan Ünlü, "Ülkemizde maalesef bugüne kadar muhtarların bu önemi belediyelerce bilinmedi. Muhtarlarımız belediye başkanlarına halkın sorunlarını anlatmakta hep zorluk çekti. Ancak Mersin Büyükşehir Belediyesi bir ilke imza atarak muhtarlarla iletişimin daha iyi yapılabilmesi için bir daire başkanlığı oluşturdu. Umut ediyoruz ki, bu daire başkanlığı, muhtarlarımızın Sayın Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’a doğrudan ulaşmasını sağlar. Bu olumlu adımdan dolayı Kocamaz’a muhtarlar adına teşekkür ediyorum” dedi.