X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Hastanede Doğum Günü Sürprizi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Hastanede Doğum Günü Sürprizi

  • Giriş Tarihi: 15.7.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
ROTARY KULÜBÜ YÖNETİM KURULU ÜYESİ NİLÜFER İÇÖREN AYAĞINDAKİ KIRIK NEDENİYLE AMELİYAT OLDUĞU MEDİCAL PARK HASTANESİNDE DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİYLE KARŞILAŞTI.
Hastanede Doğum Günü Sürprizi

Tarsus’un tanınmış isimlerinden, Rotary Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Nilüfer İçgören, ayağındaki kırık nedeniyle ameliyat olduğu Medical Park Tarsus Hastanesi’nde, doğum günü sürpriziyle karşılaştı. Hastane yöneticilerini, doktorunu ve hemşireleri ellerinde pastayla gören İçgören hem heyecanlandı hem de şaşkınlık yaşadı.
RAHAT BİR AMELİYATTI
Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doç. Dr. Mustafa Çeliktaş tarafından ameliyat edilen ve taburcu olmaya hazırlanan İçgören hastanede yatarken, doğum günü olduğunu öğrenen hastane yönetimi hemen sürpriz etkinlik hazırladı. Başhekim Op. Dr. Hakan Bahçeci, Başhemşire Meryem Öncü, yöneticiler ve hemşireler, Nilüfer İçgören’e doğum günü sürprizi yaptı. Dr. Bahçeci ve beraberindeki ekibin getirdiği pastayı kesen İçgören, “Benim için rahat bir ameliyat geçirdim. Doktoruma, hastane yönetimi ve hemşirelere çok teşekkür ederim” dedi.