X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER MTSO Başkanı Aşut, Ramazan Bayramı’nı Kutladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

MTSO Başkanı Aşut, Ramazan Bayramı’nı Kutladı

  • Giriş Tarihi: 16.7.2015 11:18 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 09:01
MTSO BAŞKANI ŞERAFETTİN AŞUT, RAMAZAN BAYRAMI'NIN TÜRKİYE KARDEŞLİK, HUZUR VE MUTLULUK GETİRMESİNİ DİLEYEREK, MERSİNLİLERİN BAYRAMINI KUTLADI.
MTSO Başkanı Aşut, Ramazan Bayramı’nı Kutladı

Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Aşut, herkesin kucaklaştığı bayramların en güzel şekilde değerlendirmesi gerektiğini belirterek, Mersinlilerin Ramazan Bayramı’nı kutladı.
Ramazan bayramı dolayısıyla mesaj yayınlayan MTSO Başkanı Aşut, bir Ramazan Bayramı’nı daha huzur içinde karşılamanın mutluluğunu yaşadıklarını vurguladı. Bir milleti kaynaştıran en önemli unsurların başında milletin değer verdiği milli ve manevi günlerin geldiğine işaret eden Aşut, mesajında şunları kaydetti: “Bu günler, dargınlıkların unutulduğu, sevgi ve saygının katmerlendiği, herkesin birbirine hoşgörüyle baktığı önemli günlerdir. Bayramların ortak özelliği dostluk, kardeşlik, yardımlaşma, birlik ve beraberlik gibi güzel duyguları güçlendirmesidir. Bu sebeple, büyüklerin hatırlandığı, yoksulların gözetildiği, kırgınlıkların son bulduğu, herkesin kucaklaştığı bayramları en güzel şekilde değerlendirmeli ve birbirimizi karşılıksız sevgiyle kucaklamalıyız. Ramazan Bayramı’nın ülkemize ve milletimize kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini temenni eder, tüm Mersinlilerin Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla kutlarım.”