En ucuz ve en taze balık Fethiye'de - Sayfa 1 - Galeri - Turizm - 09 Ekim 2015 Cuma

En ucuz ve en taze balık Fethiye'de

Fethiye balık pazarından aldığınız istediğiniz balığı yalnız 5 TL. pişirme bedeli ile Balık halinin içindeki balık lokantalarında İstediğiniz balığı pişirttirip yiyebiliyorsunuz.

Bülent Erdoğan

Sayfaları klavyedeki ok tuşlarıyla gezebilirsiniz

kalan karakter 1000

uğur uğur

6 tl lik pişirme rakamı tamamen aldatmaca. Zaten orada bu hesabı yapacak insanlar pek istenmiyor. Beklenti gelen hesabın hiç kontrol edilmeden hatta üzerine bahşişte verilerek kapatılması. Bu yetmezmiş gibi şark kurnazlığıda yapılıyor mekanda. 1 ay ara ile farklı arkadaşlarımla gidip aynı masada yemek yedik 4 kişi balık, salata, ekmek, karides, kalamar dan oluşan bire bir aynı menüye ilk seferinde 95 tl ikinci seferde 56 tl istendi!!! dikkat edin!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 04.05.2014 00:21
mehmet mehmet

Bayramda fetiye balıkpazarındaydım tam bir para tuzağı bayram dolsyısı ile kalabalıgı fırsat bilen esnaf. Fahiş fiystlardan insanları kandırıyorlar özellikle yabancı turisleri orada oldugum 1 saat boyunca tam beş olay yaşandı ingiliz turistler kandırıldıklarini söyleyip hesaba itirazettiler ben ise hesap heldiğinde şok oldum 6tl karşılğı balik pişirimi ve ekmek salata vermelerine rağmen salataya para yazmışlar.ve icecek fiyatlarini şişirmişler. Gidmeyinn

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır3
cevapla 11.08.2013 01:05

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan SABAH veya sabah.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Tüm Galeriler
  • EN ÇOK TIKLANANLAR
  • EN YENİLER