X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kapimed 1. Olağan Kongresi Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kapimed 1. Olağan Kongresi Yapıldı

  • Giriş Tarihi: 6.4.2015 10:38 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:27
KAPİMED 1. OLAĞAN KONGRESİNİ CEMİYET BİNASINDA GERÇEKLEŞTİRDİ. KAPİMED BAŞKANI COŞKUN SAĞLAMDİN’İN TEK LİSTE HALİNDE KATILDIĞI SEÇİMLERDE YENİ YÖNETİM VE DENETLEME KURULU OLUŞTURURDU.
Kapimed 1. Olağan Kongresi Yapıldı

Kapadokya İnternet Medyacılar, Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti (KAPİMED) 1. Olağan Kongresi yapıldı.
KAPİMED 1. Olağan Kongresini cemiyet binasında gerçekleştirdi. KAPİMED Başkanı Coşkun Sağlamdin’in tek liste halinde katıldığı seçimlerde yeni yönetim ve denetleme kurulu oluştururdu. Sağlamdin’in yeniden başkanlığa seçildiği genel kurul sonrasında cemiyet yönetimi Coşkun Sağlamdin, İbrahim Uysal, Baki Şenal, Can Taşkın, Şerif Taşar, İsa Saatçioğlu ve Serkan Başar’dan oluşurken, Denetleme Kuruluna ise, İbrahim Uludağ, Faruk Özzengin ve Polatkan Yılmaz seçildi.
KAPİMED Başkanı Coşkun Sağlamdin kendisine bu görevi veren tüm üyelere teşekkür etti. Sağlamdin, ‘’ 2014 yılında Nevşehir il genelinde bulunan haber sitelerini tek çatı altında toplamak amacıyla çıkmış olduğumuz bu yolda Nevşehir kamuoyu tarafından bizlere son derece desteklerin olduğunu görmüş bulunuyoruz. Cemiyet olarak kurulmuş olduğumuz ilk günden itibaren Nevşehir’de faaliyet gösteren tüm haber sitelerini cemiyetimize davet ettik. Bugüne kadar gerek il merkezinden gerekse de ilçelerimizden birçok haber sitesi cemiyetimize üye olmuştur. Bugün birincisini gerçekleştirmiş olduğumuz kongremiz Nevşehir’imize ve tüm üyelerimize hayırlı olsun. Bizleri bu göreve layık gören tüm üyelerimize ayrı ayrı bir kez daha teşekkür ediyorum’’ şeklinde konuştu.