X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Belediye Birim Müdürleri Toplantısı Düzenlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Belediye Birim Müdürleri Toplantısı Düzenlendi

  • Giriş Tarihi: 20.2.2015 16:48
NİĞDE BELEDİYE BAŞKANI FARUK AKDOĞAN, BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILARI VE BİRİM MÜDÜRLERİ İLE BELEDİYE ENCÜMEN SALONUNDA DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPTI.
Belediye Birim Müdürleri Toplantısı Düzenlendi

Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri ile Belediye Encümen salonunda değerlendirme toplantısı yaptı.
Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan belediye birim müdürleri ile bir araya gelerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Gerçekleşen müdürler toplantısına Belediye Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri katılarak, Belediye Başkanı Akdoğan’a devam eden ve tamamlanmış hizmetler ve birim faaliyetleri hakkında bilgi verdi.
Belediye birim müdürlerini tek tek dinleyerek tamamlanmış ve yapılması gereken çalışmalar hakkında talimat veren Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan; "Niğde’miz ve insanımız için yararlı hizmetleri ortaya koyabilmek için Belediye birim müdürlerimizle düzenli olarak bir araya geliyoruz. Hizmetler hakkında bilgi alarak yapılan işlerimizi kontrol ediyoruz. Daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için çalışıyor ve çalışmaya da devam ediyoruz" dedi.