X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ulukışla Yibo Güreşçileri Türkiye Şampiyonasında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ulukışla Yibo Güreşçileri Türkiye Şampiyonasında

  • Giriş Tarihi: 26.3.2015 08:48 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
NİĞDE’NİN ULUKIŞLA İLÇESİ MUSTAFA KÜÇÜKAVŞAR YATILI BÖLGE ORTAOKULU, DİĞER SPOR DALLARINDA OLDUĞU GİBİ GÜREŞTE DE BAŞARILARA İMZA ATMAYA DEVAM EDİYOR.
Ulukışla Yibo Güreşçileri Türkiye Şampiyonasında

’nin Ulukışla ilçesi Mustafa Küçükavşar Yatılı Bölge Ortaokulu, diğer spor dallarında olduğu gibi güreşte de başarılara imza atmaya devam ediyor.
Ulukışla YİBO güreşçi öğrencilerinin Beden Eğitimi öğretmenleri Alper Balta’nın antrenörlüğünde, 12 şampiyonla bölge turnuvalarında Niğde şampiyonluğunu elde etmelerinin ardından, bölgelerde güreşen ve bölgeler turnuvasında ilk üçe giren YİBO güreşçi öğrencileri Ali Bircan, ( Horoz Köyü), Orhan Dündar ( Beyağıl Köyü), Caner Şahin (Maden Köyü) 17-20 Nisan 2015 tarihlerinde Bartın’da düzenlenecek olan Türkiye Güreş Şampiyonasında Niğde ile birlikte 11 ili temsil edecekler.
Ulukışla İlçe Milli Eğitim Müdürü Aslan İsmail Yürük, güreşçi öğrencileri, YİBO okul yönetimini ve antrenörleri Alper Balta’yı makamına kabul ederek başarılarını tebrik etti ve öğrencileri ödüllendirirken, Türkiye Şampiyonasında da başarılarının devamını diledi.