X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Eşi Evden Ayrılan Adam 3 Kere İntihara Teşebbüs Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Eşi Evden Ayrılan Adam 3 Kere İntihara Teşebbüs Etti

  • Giriş Tarihi: 1.4.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:12
19 ŞUBAT 2015 TARİHİNDE EŞİNİN EVDEN AYRILMASI NEDENİYLE İNŞAAT ÇATISINA ÇIKARAK İNTİHARA TEŞEBBÜS ETTİKTEN SONRA AYNI GÜN TEKRAR İNTİHARA TEŞEBBÜS EDEN RAHMAN A., YİNE İNTİHARA TEŞEBBÜS ETTİ.
Eşi Evden Ayrılan Adam 3 Kere İntihara Teşebbüs Etti

19 Şubat 2015 tarihinde eşinin evden ayrılması nedeniyle inşaat çatısına çıkarak intihara teşebbüs ettikten sonra aynı gün tekrar intihara teşebbüs eden Rahman A., yine intihara teşebbüs etti.
İntihar etmek için apartman inşaatına çıkan Rahman A.’yı polis memurları son anda düşmekten kurtarmıştı. Rahman A. akşam saatlerinde tekrar apartman inşaatına çıkarak intihar etmek istedi. Polisin uzun ısrarlarına rağmen ikna edilemeyen Rahman A.’yı olay yerine gelen eşi ikna etmişti.
Rahman A., olaydan 40 gün sonra yine Derbent Mezarlığı karşısında bulunan bir apartmanın çatısına çıktı. Olay yerine gelen polis ekipleri Rahman A.’yı Vali Necmeddin Kılıç ile görüştüreceği cevabı üzerine intihardan vazgeçirdi. Olay yerine gelen Valisi Necmeddin Kılıç, intihar etmek isteyen Rahman A. ile görüştü. Rahman A., Vali Kılıç’a eşinin ailesi barışmalarını istemediği için intihara teşebbüs ettiğini söyledi.