X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Ulukışla’da İl Genel Meclisi İstişare Toplantısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ulukışla’da İl Genel Meclisi İstişare Toplantısı

  • Giriş Tarihi: 14.4.2015 09:28 Güncelleme Tarihi: 14.4.2015 09:31
NİĞDE’NİN ULUKIŞLA İLÇESİNDE, İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI MAHMUT PEŞİN BAŞKANLIĞINDA İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.
Ulukışla’da İl Genel Meclisi İstişare Toplantısı

’nin Ulukışla ilçesinde, İl Genel Meclisi Başkanı Mahmut Peşin başkanlığında istişare ve değerlendirme toplantısı yapıldı.
Ulukışla Öğretmenevi sosyal salonunda düzenlenen değerlendirme toplantısına, Niğde İl Genel Meclisi Başkanı Mahmut Peşin, Adalet ve Kalınma Partisi (Ak Parti) Ulukışla İlçe Teşkilatı, Yerel Yönetimlerden sorumlu İl Başkan Yardımcısı Sedat Çağlar, Ulukışla Belediye Başkanı Ali Uğurlu, İl Genel Meclis Üyeleri Şahin Tulgar, Mevlüt Şahin ve Ulukışla İlçesine Bağlı Köy Muhtarları katıldı.
Küçük Ölçekli Sulama tesisleri, alt yapı ve üst yapı tesisleri ile Niğde İl Özel İdaresi yatırımlarından yararlanan Ulukışla köylerinin muhtarları ile yapılan değerlendirme toplantısında 2011 - 2014 yıllarında İl özel İdaresi tarafından yapılan yatırımlar ve 2015 yılı programına alınan yatırımlar hakkında bilgi verildi ve görüş alışverişinde bulundular. Ardından Köy Muhtarlarının köylerine ait istek ve taleplerini alındı.